Siwe włosy u mężczyzn – skuteczna metoda zwalczania

Mężczyźni są wrażliwi na przedwczesne siwienie równie mocno jak kobiety. Po przekroczeniu trzydziestki u wielu panów zapala się automatyczne ujmowanie sobie lat – próbujemy odmłodzić się garderobą, sportowym samochodem, stylem życia itp. Na nic to jednak, kiedy na głowie pojawią się siwe włosy, swoiste znamię sygnalizujące wszystkim upływający czas. Skuteczną metodą zwalczania siwych włosów jest stosowanie płynu GR-7 Professional, który postanowiliśmy krótko opisać poniżej.

Mężczyzno – siwienie to proces odwracalny

I nie mówimy tutaj o wizytach i tybetańskich mnichów, którzy wrócą nam stracone nerwy, przywracając przy tym kolor włosów. Za wszystko odpowiedzialna jest biologia, choć i stres nie pozostaje bez znaczenia. W naszych genach zapisane jest niemal całe nasze życie, wiele zjawisk, a wśród nich siwienie, to kwestia dziedziczna. Możemy męczyć się z siwymi włosami w wieku dwudziestu kilku lat! Przedwczesne siwienie to zasługa obniżonego poziomu melaniny. Po części zapisane jest to w DNA, po części natomiast sami pomagamy siwym włosom wyjść na światło dzienne. Stres, mało snu, używki i inne choroby cywilizacyjne mocno utrudniają obecność melaniny w naszym organizmie.

Fot. Efekt działania preparatu GR-7 – 159 zł

Odwracalność, jak nie trudno się domyśleć, leży w tym przypadku w podniesieniu poziomu melaniny. Siwe włosy nie muszą być ścięte czy farbowane – one zupełnie same odzyskają naturalną barwę, musimy im w tym jednak nieznacznie pomóc. Narzędziem do walki z siwizną u mężczyzn jest płyn GR-7 Professional. Jego innowacyjna receptura, oparta o wyciągi z ziół, działa na tyle aktywnie przenikając przez skórę głowy, że znacznie podwyższa poziom melaniny. W efekcie już po tygodniu siwa skroń potrafi na powrót być taka, jaką pamiętamy ją z przeszłości!

Stosowanie GR-7 Professional przez mężczyzn

Preparat odsiwiajacy, o którym mowa, nie jest kosmetykiem, który będzie dla mężczyzn jaką straszliwą przeprawą. Nakłada się go na skórę głowy (pamiętajmy, że nie na siwe włosy) raz lub dwa razy dziennie. Początkowo męczący wydaje się fakt, że dla zwiększenia efektu nie zaleca się myć lub suszyć siwych włosów (około tydzień). Należy też odstawić używki, jak kawa, alkohol czy tytoń.

Fot. Preparat do siwych włosów GR-7

Po około miesiącu kuracji z GR-7 Professional minie pierwsza faza, czyli przywracanie siwym włosom naturalnego koloru. Efekty widoczne są już po tygodniu, co potwierdza certyfikowana jednostka badawcza EUROFINS. Szybkość odsiwiania jest różna ze względu na indywidualne czynniki, jak grubość skóry czy włosów. Po miesiącu efekt odwracania siwienia u mężczyzn powinien być zadowalający, a pierwszy etap zamknięty. Drugą fazą jest podtrzymanie efektu, wówczas płyn GR-7 Professional stosuje się tylko raz w tygodniu lub nawet rzadziej.

Zostaw komentarz

Koszyk