Odsiwianie włosów

Siwe włosy pojawiają się wraz ze starzeniem się organizmu. Czasami zauważamy je o wiele wcześniej. Powodem tego najczęściej są różne dolegliwości, uwarunkowania genetyczne czy stres. Siwienie można jednak zatrzymać, stosując odpowiednie, specjalistyczne produkty.

Siwe włosy – skuteczne rozwiązanie dla odzyskania naturalnego koloru włosów

Siwienie włosów to naturalny proces, który powiązany jest ze zmniejszeniem produkcji melaniny. Wraz z upływem czasu, zarówno kobiety, jak i mężczyźni zauważają na swoich głowach coraz więcej srebrzystych pasm. Proces ten jednak można powstrzymać i odzyskać naturalny, wyrazisty kolor włosów. Najlepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po rewolucyjne produkty, które charakteryzują się kompleksowym działaniem. Znajdziesz je w GR-7.

Produkty Gr-7

W GR-7 oferujemy kilka produktów, których łączne stosowanie przekłada się na kompleksową kurację siwych włosów. Proponowane preparaty działają od wewnątrz, a także od zewnątrz, tworząc synergiczne, w pełni pozytywne zarówno dla skóry głowy, jak i włosów działanie. W GR-7 stworzyliśmy w pełni efektywny sposób na siwe włosy. Poznaj nasze rewolucyjne produkty.

Odsiwianie włosów – efektywne oddziaływanie na skórę głowy

Odsiwianie produktami GR-7 związane jest przede wszystkim z działaniem na skórę głowy. W naszej ofercie znajduje się niezwykle skuteczny Odsiwiacz GR-7 Professional, który odpowiada za pobudzenie cebulek włosów. Dzięki temu dochodzi do ich pobudzenia i wznowienia produkcji melaniny, która to odpowiada za zabarwienie włosów. W kolejnej fazie odsiwiania warto stosować nasz rewolucyjny, Naturalny Szampon Odżywczy GR-7, który przede wszystkim wzmacnia, energetyzuje i restrukturyzuje włosy, a do tego wspiera utrzymanie naturalnego koloru włosów. To preparat, którego formuła oparta jest na wyłącznie naturalnych i roślinnych składnikach.

Sposób na siwe włosy – działanie od wewnątrz

Aby cieszyć się naturalnym kolorem, a także mocnymi i zadbanymi włosami, niezbędne jest zastosowanie także kuracji „od środka”. W GR-7 proponujemy unikalny produkt, jakim jest suplement diety – Suplement Complex Hair Support. To kompozycja naturalnych składników, mikroelementów i witamin. Preparat ten mobilizuje mieszki włosowe do wzrostu, normuje aktywność hormonalną oraz m.in. wspomaga utrzymanie prawidłowej pigmentacji włosów, dzięki zawartości miedzi. Stosowanie tego suplementu diety pomaga zachować włosy w znakomitej kondycji. To unikalny sposób na siwe włosy

 

Kuracja siwych i osłabionych włosów – skuteczne rezultaty gwarantowane

Produkty GR-7 można stosować pojedynczo, jednak najlepsze rezultaty przynosi kompleksowa kuracja. W naszym asortymencie dostępne są zestawy produktów, których regularne stosowanie pomoże pożegnać się z problemem siwych włosów.

 

Odsiwiacz GR-7 i Naturalny Szampon Odżywczy

Pierwsza propozycja to komplet zawierający Odsiwiacz GR-7 i Naturalny Szampon Odżywczy. Jest to dwufazowa kuracja. Na początku powinno stosować się Odsiwiacz GR-7, który pobudzi cebulki włosów do produkcji melaniny. Następnie, kiedy tylko proces siwienia zostanie odwrócony, otrzymane efekty należy podtrzymać, stosując Naturalny Szampon Odżywczy wraz z Odsiwiaczem. Produkty te nie tylko utrzymają wyrazisty i naturalny kolor włosów, lecz także skutecznie i dogłębnie odżywią włosy, pozostawiając je w znakomitej kondycji.

Odsiwiacz GR-7 + Naturalny szampon odżywczy + Suplement Complex Hair Support

Jeśli zmagasz się nie tylko z siwieniem, lecz także z wypadaniem włosów, sięgnij po drugą z dostępnych kuracji przeciw siwieniu. To kompleksowe rozwiązanie, działające od wewnątrz i z zewnątrz. W jej składzie znajdują się opisane wcześniej produkty takie jak Odsiwiacz GR-7 i Suplement Complex Hair Support, a także szampon.

 

Suplement Complex Hair Support przeciw wypadaniu włosów hamuje utratę włosów i stymuluje porost nowych, które są o wiele silniejsze i gęstsze. Dodatkowo ten naturalny produkt chroni włosy przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Połączenie tych trzech produktów daje znakomite i długotrwałe efekty. Przekonaj się sam o ich skuteczności.

5/10
Koszyk