Darmowa wysyłka od 350 zł
Dostawa w 24h

Odsiwiacz Gr-7

Przywróć swój naturalny kolor

  • Produkt zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn
  • Innowacyjna formuła pobudza cebulki włosa, przywracając naturalny kolor
  • Produkt wznawia produkcję melaniny
  • Już po 7 dniach możesz zauważyć pierwsze efekty

4,5 429 opinii

179,00 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 179,00 .

Efekty zostały udokumentowane za pomocą specjalistycznych badań i pozytywnych opinii zadowolonych testerów. Odsiwiacz GR-7 Professional cieszy się zaufaniem klientów i pozytywnymi referencjami. Pozbądź się siwych włosów raz na zawsze i ciesz się pięknym, naturalnym kolorem swoich włosów!

Efekty zostały udokumentowane za pomocą specjalistycznych badań i pozytywnych opinii zadowolonych testerów. Odsiwiacz GR-7 Professional cieszy się zaufaniem klientów i pozytywnymi referencjami. Pozbądź się siwych włosów raz na zawsze i ciesz się pięknym, naturalnym kolorem swoich włosów!

Poznaj moc
odsiwiacza GR-7

Odsiwiacz GR-7 to produkt, który przywróci Twoim włosom ich pierwotny, naturalny kolor.

Dzięki innowacyjnej formule, odsiwiacz stymuluje naturalną produkcję melaniny, związaną z pigmentacją włosów. Co więcej, preparat działa również na kondycję cebulek włosowych, poprawiając ich stan o imponujące 78%.

Unikalna formuła sprawia, że preparat działa stopniowo, wprowadzając subtelne zmiany i pozwalając Twoim włosom powrócić do naturalnego koloru w sposób delikatny i naturalny.

Jak działa odsiwiacz GR-7

Faza 1

Pobudzenie cebulek
włosa

Faza 2

Energetyzacja cebulek i mieszków włosowych

Faza 3

Restrukturyzacja
mieszków włosowych

Faza 4

Faza wzrostu i naturalna pigmentacja

Przez lata niezbyt mogłem pomóc moim pacjentom, którzy zgłaszali się do mnie z problemem siwizny. Szampony koloryzujące mają działanie krótkotrwałe i mogą dodatkowo zniszczyć strukturę włosa. Farbowanie włosów również może doprowadzić do zniszczenia włosa i nie zapewnia tak trwałego i zadowalającego efektu jaki chcieliby uzyskać moi pacjenci.

Dlatego kiedy na międzynarodowej konferencji zapoznałem się z preparatem GR-7, postanowiłem go wypróbować, aby móc jeszcze bardziej pomagać moim pacjentom. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

dr Michał Okuniewski

Sprawdź szczegółowe wyniki badań przeprowadzone na zlecenie międzynarodowej firmy certyfikującej EUROFINS

Jak stosować odsiwiacz do
włosów?

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty i efektywnie używać Odsiwiacza GR-7, warto przestrzegać kilku prostych kroków. Długość włosa nie może być krótsza niż 1 cm, ponieważ preparat musi wejść w trzon włosa. Przywracanie naturalnego koloru następuje stopniowo- od siwego koloru, poprzez szary, następnie żółty/rdzawy do koloru naturalnego.

Krok 1

Przed użyciem, mocno wstrząśnij butelką, aby dokładnie wymieszać zawartość preparatu.

Krok 2

Odsiwiacz należy wcierać bezpośrednio na osuszoną skórę głowy. Skoncentruj się na obszarach, gdzie występuje siwienie lub utrata koloru.

Krok 3

Po zastosowaniu preparatu, nie susz i nie myj włosów.

Krok 4

Pozwól produktowi zadziałać.

Proces stosowania Odsiwiacza
GR-7 składa się z dwóch faz:

Faza pierwsza

Przywracanie koloru

Stosuj Odsiwiacz GR-7 raz lub dwa razy dziennie, rano i wieczorem. W trakcie tej fazy zaleca się ograniczenie mycia głowy. Aby uzyskać szybkie efekty, unikaj mycia przez pierwsze 7 dni stosowania preparatu. Po umyciu głowy w tej fazie, staraj się nie myć i nie suszyć przez kolejne 7 dni, aż uzyskasz zadowalający efekt. Proces powtarzamy do skutku.

Faza druga

Podtrzymanie koloru

Po przywróceniu naturalnego koloru, aby utrwalić efekt. Stosuj odsiwiacz 2 lub 3 razy w tygodniu. Pamiętaj, aby umyć włosy najwcześniej po 12 godzinach od zastosowania. Najlepiej wcierać preparat wieczorem, a rano umyć włosy.

W celu wzmocnienia efektów i utrzymania naturalnego koloru włosów, zalecamy stosowanie naszego Naturalnego Szamponu Odżywczego.

Podążając za tymi prostymi wskazówkami, będziesz w stanie skutecznie stosować Odsiwiacz GR-7 i cieszyć się pięknym, naturalnym kolorem włosów. Pamiętaj, że efekty mogą różnić się w zależności od struktury i kondycji Twoich włosów, dlatego regularne stosowanie preparatu jest kluczowe.

Składniki

Odsiwiacz do włosów GR-7 zawdzięcza swoją skuteczność wyselekcjonowanym i sprawdzonym składnikom pochodzenia naturalnego.

Aqua,Tyrosine, Isopropyl alcohol, Horsetail Extract, Arctium Lappa, Polysorbate 20, Biotin, Palmitic Acid, Sulphur, Ammonium Acetate, Burdock Root Extract, Glycerine, Ammonium Chloride, Ammonium Acetate, Gallic Acid, Inositol, Parfum

Sprawdź, co piszą o naszym
odsiwiaczu!

Naprawdę działa. Kilka smarowań i włosy przestają być siwe. Trzeba solidnie wcierać w skórę. Polecam!

Produkt godzien polecenia!!! Podchodziłem sceptycznie do tego typu produktów ale naprawdę działa nie spodziewałem się takich efektów... Jestem mile i pozytywnie zaskoczony efekty już widoczne po 5-7dniach

Poprzedni
Następny

Skorzystaj z naszych kuracji

Kuracja trzyelementowa przeciw wypadaniu włosów Gr-7 – Suplement + Szampon + Wcierka

274,00 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 274,00 .

Kuracja dwuelementowa przeciw siwieniu włosów Gr-7 – Odsiwiacz + Szampon

231,00 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 231,00 .

Kuracja trzyelementowa przeciw siwieniu Gr-7 – Odsiwiacz + Szampon + Suplement

309,00 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 309,00 .