Darmowa wysyłka od 350 zł
Dostawa w 24h
GR-7 - Siła natury dla Twoich siwych włosów

Efekty i działanie

Efekty
i działanie

Skuteczność działania produktów GR-7

Efektywność naszego preparatu GR-7 została również potwierdzona przez badania konsumenckie przeprowadzone przez renomowane europejskie firmy na grupie kobiet i mężczyzn. Dokumentacja tych badań jest dostępna w siedzibie naszej firmy.

Produkty GR-7 a farbowanie włosów

Włosy farbowane szamponami koloryzującymi lub tradycyjnymi farbami mają jednolity kolor na całej długości włosa. Natomiast stosowanie GR-7 Professional umożliwia uzyskanie koloru w jego naturalnych odcieniach.

Sprawdź szczegółowe wyniki badań przeprowadzone na zlecenie międzynarodowej firmy certyfikującej EUROFINS

Wcierka GR-7 przeciw wypadaniu włosów

Profesjonalna wcierka na wypadanie włosów to skuteczne serum, którego najlepsze efekty można zauważyć w połączeniu z Complex Hair Support
GR-7
. Regularne stosowanie tej wcierki pozwala skutecznie zahamować utratę włosów i stymulować wzrost nowych.

Można ją stosować zarówno w przypadku problemów z włosami, jak i w celach profilaktycznych.

W przypadku problemów z włosami, serum GR-7 jest polecane do spowolnienia procesu wypadania włosów spowodowanego stresem, uszkodzeniami fizycznymi, mechanicznymi lub działaniem innych czynników zewnętrznych, takich jak sezonowe zmiany. Wcierka przeciw wypadaniu włosów jest również stosowana w przypadku łysienia spowodowanego czynnikami fizjologicznymi.

Profilaktyczne stosowanie wcierki GR-7 pozwala wzmocnić włosy, nadać im objętość, poprawić teksturę, ograniczyć wypadanie i stymulować wzrost nowych włosów. Pozytywne efekty są widoczne na całej głowie i utrzymują się przez długi czas.

Szampon odżywczy
GR-7

Szampon GR-7 to rewelacyjny produkt nawilżający i odżywczy do włosów. Zawiera wyłącznie naturalne składniki i został stworzony w celu wzmocnienia efektu kuracji z użyciem pełnej linii produktowej GR-7. Skład szamponu jest w 100% BIO. 

Działanie szamponu GR-7 opiera się na unikalnej formule, która wykorzystuje ultra delikatne właściwości myjące pochodzące z białek i cukrów roślinnych. Ten ekskluzywny, naturalny szampon nawilża i odżywia włosy, składając się wyłącznie z surowców naturalnych. Jest wolny od pochodnych tlenku etylenu i sztucznych substancji zapachowych. Nie zawiera SLS, co czyni go łagodnym dla skóry i oczu.

Składniki aktywne szamponu GR-7 mają fundamentalną rolę w energetyzowaniu i restrukturyzacji włosów. Dodatkowo, szampon nawilża włosy, wnika w ich strukturę na całej długości, a także zapewnia efekty kondycjonujące i nabłyszczające.

Stosowanie naturalnego szamponu odżywczego GR-7 nie tylko skutecznie oczyszcza włosy, ale również poprawia ich kondycję, chroni przed czynnikami zewnętrznymi i nadaje im głębi i blasku. Zauważysz wyraźną poprawę ogólnej kondycji i struktury swoich włosów, a także zachowanie ich naturalnego koloru.

Kompleks witamin GR-7 Complex Hair Support

GR-7 Complex Hair Support to innowacyjny suplement na włosy,
który oferuje kompleksowe wsparcie od wewnątrz. Ta unikalna formuła zawiera naturalne składniki, mikroelementy i witaminy, które sprawią,
że Twoje włosy będą silniejsze, zdrowsze i bardziej lśniące.

W połączeniu z naszym innowacyjnym produktem przywracającym naturalny kolor włosów, czyli GR-7 Professional, kompleks witamin GR-7 Complex Hair Support przyczynia się
do szybszego odzyskania własnego koloru włosów oraz większej trwałości przywróconej, naturalnej barwy.

U osób z problemem wypadania włosów, suplement GR-7 dodatkowo wzmacnia cebulki. Może być stosowany jako witaminy przeciw wypadaniu włosów, zwłaszcza przy kuracji z użyciem Wcierki GR-7 Przeciw Wypadaniu Włosów.

Przy wyborze suplementów na porost włosów, warto sięgnąć po preparaty o naturalnym
 i bezpiecznym dla zdrowia składzie. GR-7 Complex Hair Support to przebadane witaminy
na wypadanie włosów i ich odrost. Receptura opiera się na naturalnych witaminach, minerałach i związkach pochodzących z natury. Suplement jest uniwersalny i bezpieczny w użyciu dla osób o różnym rodzaju włosów i typach skóry.

Jak stosować kurację odsiwiającą GR-7

POLECANE PRODUKTY