Efekty i działanie

JAK DZIAŁA GR-7  PROFESSIONAL?

Rewolucyjna zmiana wyglądu!

Preparat zmienia włosy w naturalny sposób, aktywnie stymulując cebulki włosów. GR-7 Professional to rewolucja dla Twoich włosów!

Badania mikroskopowe wykonane w lutym 2017 roku, potwierdzają, że pacjent po dwóch miesiącach stosowania preparatu odzyskał swój naturalny kolor włosów. Na załączonym zdjęciu, widoczny jest mieszek włosowy wraz z opuszką włosa. Włos jest zdrowy, w widocznej fazie anagenu – fazie wzrostu. Mieszek włosowy oraz łodyga włosa mają odpowiednią grubość, widoczny jest także proces odzyskiwania koloru przez macierz. Zdjęcia, które potwierdziły wyniki badań, wykonane były przy użyciu mikroskopu.

Skuteczność preparatu GR-7  została potwierdzona także badaniami konsumenckimi przeprowadzonymi w znanych europejskich firmach na grupie kobiet i mężczyzn  – dokumentacja dostępna w siedzibie firmy. 

Włosy farbowane szamponami koloryzującymi czy farbami tradycyjnymi mają jednolitą barwę na całej długości włosa. W przypadku stosowania GR-7 Professional możliwe jest uzyskanie naturalnego koloru w różnych odcieniach.

Skutki uboczne i przechowywanie

Nie należy stosować preparatu jeżeli wystąpi nadwrażliwość lub uczulenie na którąkolwiek zawartych w nim substancji.

Substancję należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie należy stosować płynu po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Produkt przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej. Nie wkładać do lodówki ani nie zamrażać, gdyż w niskich temperaturach może stracić swoje właściwości. Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oczami.

 

Badania

Sprawdź szczegółowe wyniki badań przeprowadzone na zlecenie międzynarodowej firmy certyfikującej EUROFINS

Badania mikroskopowe:

JAK DZIAŁA WCIERKA NA WYPADANIE WŁOSÓW GR-7?

Profesjonalna wcierka na wypadanie włosów to serum, które najlepsze efekty daje w połączeniu z Szamponem GR-7 oraz kuracją preparatem przywracającym naturalny kolor siwym włosom GR-7 Professional. Regularnie stosowana wcierka do włosów na porost pozwala skutecznie zahamować utratę włosów, jednocześnie stymulując porost nowych.

Wcierka GR-7 to intensywna kuracja dla Twoich włosów. Ma delikatną, skoncentrowaną konsystencję serum i lekki, orzeźwiający zapach. W zależności od konkretnego przypadku serum GR-7 można stosować dla włosów z problemami oraz profilaktycznie.

 

Serum GR-7 do włosów z problemami. Jest polecane do spowolnienia procesu wypadania włosów spowodowanego stresem, uszkodzeniami fizycznymi, mechanicznymi lub działaniem innych, sezonowych czynników zewnętrznych. Ponadto wcierka przeciw wypadaniu włosów jest stosowana także przy łysieniu powodowanym czynnikami fizjologicznymi.

Wcierkę GR-7 można stosować do włosów profilaktycznie. Stosowana regularnie wcierka na porost włosów wzmacnia je, nadaje im objętość, poprawia teksturę, ogranicza wypadanie włosów oraz przyczynia się do porostu nowych. Pozytywne efekty są wyraźnie widoczne i długotrwałe na całej głowie. Cykl odrastania włosów jest dłuższy i wzrasta zdolność mieszków włosowych do wytwarzania mocniejszych włosów.

Jak działa SERUM GR-7 PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW ?

Polecane przez specjalistów serum na wypadanie włosów pobudza krążenie krwi, wpływając na większe dotlenienie cebulek włosowych i poprawiając ich zdrowie. Dobra kondycja włosa przejawia się także w jego wyrazistej i naturalnej barwie. Składniki pochodzące z natury wpływają na poprawę kondycji całego włosa – od korzeni (mieszków włosowych) poprzez łodygę aż do samych końcówek.

Wcierka GR-7 przeciw wypadaniu włosów została stworzona z hydrolizowanych protein pszenicy oraz ekstraktów roślinnych, które mają naturalne właściwości przeciwzapalne. To idealne połączenie składników dla uzyskania i zachowania zdrowych włosów. Bez względu na rodzaj i kolor, zyskują efekt pogrubienia, objętości, blasku i miękkości.

Jak stosować WCIERKĘ GR-7 PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW ?

Odpowiednią ilość serum na porost włosów nakładamy po zastosowaniu NATURALNEGO SZAMPONU ODŻYWCZEGO GR-7.

Wetrzyj niewielką ilość serum we włosy i skórę głowy, usuń nadmiar wody i rozprowadź równomiernie na całej skórze, delikatnie masując przez około 5 minut, aby ułatwić wchłanianie.

Wcierki nie trzeba spłukiwać. Wysusz włosy jak zwykle i ciesz się silnymi, lśniącymi włosami.

Zaleca się stosować minimum 3 razy w tygodniu. Optymalne efekty uzyskasz po 6 tygodniach.

Wcierka na wypadanie włosów GR-7 to uniwersalny kosmetyk polecany przez ekspertów..Sięgnij po profesjonalne serum i ciesz się pięknymi, gęstymi włosami!

 

JAK DZIAŁA SZAMPON ODŻYWCZY GR-7?

To rewolucyjny szampon nawilżający i odżywczy stworzony dla wzmocnienia efektu uzyskanego dzięki stosowaniu preparatu GR-7 Professional oraz pełnej linii produktowej GR-7 do włosów. Zawiera wyłącznie naturalne składniki.

Szampon GR-7 to ekskluzywny, naturalny szampon odżywczy i nawilżający. Jest oparty na nieznanej dotąd formulewykorzystującej ultra delikatne właściwości myjące surfaktantów pochodzących z białek i cukrów roślinnych. Unikalny w swoim rodzaju nawilżający szampon do włosów składa się wyłącznie z surowców naturalnych i roślinnych. Nie zawiera pochodnych tlenku etylenu ani sztucznych substancji zapachowych. Jako szampon bez SLS, nie podrażnia skóry ani oczu.

Dzięki idealnemu zbilansowaniu składników szampon naturalny GR-7 nie tylko skutecznie myje włosy, ale też poprawia ich kondycję oraz wspiera utrzymanie naturalnego koloru włosów po zastosowaniu naszego sztandarowego preparatu: GR-7 Professional. Wspomaga również kurację przy zastosowaniu GR-7 Complex Hair Support oraz WCIERKI GR-7 wspomagającej porost włosów.

Jak działa NATURALNY SZAMPON ODŻYWCZY GR-7?

Fundamentalną rolą składników aktywnych szamponu odżywczego jest energetyzowanie i restrukturyzowanie włosów. Dodatkowo można też zauważyć efekty kondycjonujące i nabłyszczające. GR-7 to także szampon nawilżający, wnikający w głąb włosa i działający na całej jego długości.

Składniki aktywne dają włosom nowe życie i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zanieczyszczenia środowiska i światło słoneczne.

Stosując NATURALNY SZAMPON ODŻYWCZY GR-7, sprawisz, że Twoje włosy będą wyglądały pięknie i zdrowo, a ich naturalny kolor zyska głębię i blask. Z pewnością zauważysz też wyraźną poprawę ogólnej kondycji i struktury swoich włosów.

JAK DZIAŁA KOMPLEKS WITAMIN GR-7® COMPLEX HAIR SUPPORT?

GR-7 COMPLEX HAIR SUPPORT – to unikalna na rynku formuła KOMPLEKSOWO wspierająca włosy od środka. To suplementy na włosy będący idealną kompozycją naturalnych składników, mikroelementów i witamin, która sprawi, że Twoje włosy będą silniejsze, zdrowsze i bardziej lśniące. Stosując profesjonalne suplementy na wypadanie włosów, masz szansę zadbać o atrakcyjną fryzurę oraz o zdrową skórę głowy!

GR-7 COMPLEX HAIR SUPPORT to produkt INNOWACYJNY! W kapsułkach równocześnie zastosowano dwie formuły będące odkryciem naukowym, które może zrewolucjonizować podejście do zjawiska utraty i porostu włosów. W połączeniu z naszym innowacyjnym produktem przywracającym naturalny kolor włosów, czyli GR-7® Professional – kompleks witamin na wypadanie włosów GR-7 Complex Hair Support może przyczynić się do szybszego odzyskania własnego koloru włosów oraz większej trwałości przywróconej barwy. U osób z problemem wypadania włosów suplement GR-7 dodatkowo daje efekt wzmocnienia cebulek. Może być więc stosowany jako witaminy przeciw wypadaniu włosów. Efekt ich wzmocnienia jest możliwy szczególnie przy włączeniu do kuracji WCIERKI GR-7® PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW.

Wybierając suplementy na porost włosów, sięgaj po preparaty o naturalnym składzie bezpiecznym dla zdrowia. GR-7 Complex Hair Support to przebadane witaminy na wypadanie włosów i ich odrost. Ich receptura opiera się na witaminach i minerałach uzupełnionych związkami pozyskiwanymi z natury. Wpływa to na jego uniwersalność i bezpieczeństwo użytkowania przez osoby o dowolnym rodzaju włosów i typie skóry.

Koszyk