Darmowa wysyłka od 350 zł
Dostawa w 24h
GR-7 - Siła natury dla Twoich siwych włosów

Jak działa odsiwiacz do włosów?

Jak działa odsiwiacz – generalna zasada

Zanim przejdziemy do recenzji polskiego preparatu na siwe włosy, rzućmy okiem na to, czym jest siwienie włosów. Chociaż wielu dotykają siwe włosy w młodym wieku, objaw ten nie jest oznaką choroby. To naturalny proces, który przychodzi z wiekiem, geny określają czy jest to szybciej, czy później. Odsiwiacz do włosów dla mężczyzn powstał w oparciu o prosty proces biochemiczny, w którym główną rolę odgrywa melanina. To od naszych uwarunkowań genowych oraz pośrednio od higieny życia zależy czy znajdziemy u siebie siwe włosy w wieku 20 lat, lub też w wieku 60 lat.

Odsiwiacz włosów, jako bardzo skuteczna, naturalna odżywka, powoduje wzrost stężenia melaniny w skórze głowy. Jeśli nałożymy odsiwiacz męski zgodnie z zaleceniami producenta, wówczas możemy liczyć na lepszą pigmentację włosów na naszej głowie – te siwe będą na nowo barwne. Nie ma w tym procesie efektu koloryzacji czy sztucznego tuszowania siwych włosów. Odsiwiacz do włosów działa całkowicie naturalnie – podnosi poziom melaniny, a wraz z nią następuje naturalne barwienie siwych włosów, które dla uproszczenia można nazwać odsiwianiem.

 

Jaki odsiwiacz do włosów dla mężczyzn działa?

Na rynku znajdziemy różne preparaty do siwych włosów. Jako producent możnemy, na przykładzie płynu na siwe włosy GR-7 Professional, polecić te o naturalnej formule. Są bezpieczne oraz skuteczne. Cechuje je też proste zastosowanie w domowych warunkach. Odsiwiacz włosów GR-7 Professional jest tutaj doskonałym przykładem – jest preparatem opracowanym w naszym kraju, jego formuła oparta jest na wyciagu z polnych ziół, w zdecydowanej większości to naturalne składniki. Nie jest to lek, lecz swoista odżywka dla mężczyzn. Nie można jednak oczekiwać błyskawicznego efektu, jak w przypadku farbowania. Odsiwiacz do włosów dla mężczyzn działa sukcesywnie, ale kuracja trwa kilka tygodni i wymaga sporego zaangażowania.

 

Czy odsiwiacze są szkodliwe?

To pytanie pojawia się zarówno w wiadomościach mailowych jak i w dyskursie internetowym już od bardzo dawna. Odsiwiacz męski GR-7 Professional to preparat niemal całkowicie naturalny, był testowany przez międzynarodową jednostkę badawczą EUROFINS, która jasno wykazała, że jest nie tylko bardzo skuteczny i powtarzalny, ale również bezpieczny. Jego użytkowanie nie powodowało reakcji niepożądanych oraz alergicznych u żadnego z ankietowanych. Nie jest to również silny związek chemiczny, który może spowodować uszkodzenia włosów lub skóry, to naturalne odżywka dla mężczyzn.

Jako jedną z największych wad preparatu na siwe włosy GR-7 Professional, klienci wskazują dyskomfort w pierwszym tygodniu kuracji. Wówczas odsiwiacz do włosów dla mężczyzn nakłada się do dwóch razy na dobę, lecz zaleca się nie myć i nie suszyć głowy. Bywa to problematyczne i niesie pewne ograniczenia, jednak znacząco poprawi efektywność całej kuracji i wchłanianie odsiwiacza włosów.

Zapisz się do newslettera

Uzyskaj 12% zniżki na pierwsze zamówienie – zadbajmy razem o Twoje włosy!

Masz pytania dotyczące
naszych produktów?

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i doradzić w doborze idealnych
kosmetyków do Twoich włosów!