Darmowa wysyłka od 350 zł
Dostawa w 24h
GR-7 - Siła natury dla Twoich siwych włosów

Pytania
i Odpowiedzi

GR-7 to produkty cofające proces siwienia i łysienia. Przywracają naturalny kolor włosów i dbają o gospodarkę hormonalną organizmu sprawiając, że nowe włosy rosną zdrowsze i mocniejsze.

Otóż w przypadku zastosowania kuracji preparatem GR-7 Professional substancja czynna oraz mieszanka ziół  prowadzi do bezpośredniego przywrócenia w naszych włosach  koloru naturalnego. Proces ten odbywa się stopniowo. Nie ma zatem potrzeby myśleć o tym, jak zatuszować czy jak ukryć siwe włosy, tylko po prostu zacząć stosować preparat GR-7.

Na to pytanie nie mamy jednoznacznej odpowiedzi. U jednej osoby może to być 7 dni, a u drugiej efekty mogą być zauważalne po miesiącu. Wszystko zależy od stopnia osiwienia oraz czasu, jak dawno proces ten się rozpoczął, a także od grubości włosa, jego gęstości czy grubości skóry. Włosy nie pokryją się siwizną w ciągu jednego dnia (poza sytuacjami ekstremalnego stresu) i odwrotnie –  w ciągu dwóch dni nie wrócimy do naturalnego koloru. Jest to proces, który musi potrwać. Bardzo istotną rolę odgrywa przy tym poprawne użytkowanie produktów GR-7.

Proces siwienia z reguły rozpoczyna się na skroniach, a dopiero potem siwieje góra czy tył głowy. Odwrócenie tego procesu to dokładnie odwrotność siwienia, tzn. szybciej może wrócić kolor na szczycie głowy.

Proces powrotu do koloru naturalnego odbywa się w dwóch fazach. Pierwsza faza to przywracanie naturalnego koloru.

Na tym etapie zaleca się myć głowę tak rzadko, jak to tylko możliwe. Stosujemy preparat rano i wieczorem bez mycia głowy tak długo, jak damy radę.

Proces wniknięcia GR-7  w trzon włosa zależy od grubości i kondycji samego włosa. Jeżeli np. wytrzymaliśmy 7 dni, a potem umyliśmy głowę, to następnie, po kolejnej aplikacji GR-7, znowu powtarzamy proces i nie myjemy głowy kilka dni.

I tak do skutku. Ważne jest też wstrząsanie butelki przed każdą aplikacją.

Druga faza – kiedy kolor naturalny wróci – myjemy włosy już codziennie i ile razy chcemy. Ważne jest, aby stosować eliksir 1-2 razy w tygodniu. Po aplikacji nie myjemy głowy przez około 8 godzin, dlatego zaleca się nakładanie produktu wieczorem, aby rano umyć głowę.

Kolor wraca stopniowo. W przypadku farby efekt uzyskujemy od razu po nałożeniu, jednak GR-7 działa stopniowo i potrzeba czasu, aby zauważyć efekt. Po kilku dniach stosowania możemy już  zauważyć zmianę – kolor naszych włosów stopniowo zmieni się z siwego w lekko przydymiony czy nawet żółty. To znak dla Ciebie, że preparat działa. Następnie kolor włosa przechodzi stopniowo do koloru naturalnego.

W przypadku zaprzestania używania GR-7, po okresie 3-4 tygodni włosy zaczną siwieć ponownie.

Jedno wyklucza drugie. Farba to silna chemia niszcząca cały efekt GR-7.

Nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi, gdyż każdy może inaczej zużywać produkt, a poza tym każdy ma inny stopień osiwienia. Jeśli ktoś jest siwy od 2 lat, a ktoś inny od 10, to działanie GR-7 będzie inne. Jedno jest pewne: nawet osoba która jest siwa od 20 lat – jeżeli będzie stosowała GR-7  zgodnie z zaleceniami – to już przy 1 butelce zauważy, że produkt działa.
W niektórych przypadkach do pełnego przywrócenia koloru naturalnego mogą być potrzebne 2 a nawet 3 butelki.

W 2. fazie, czyli podczas podtrzymania koloru, jedna butelka może starczyć nawet na 2 miesiące albo i dłużej.

Tak oczywiście, włosy powinny mieć długość minimum 1-2 cm. Wtedy będziemy mogli zaobserwować  zmiany.

Jako regularny klient możesz liczyć na nasze wsparcie w postaci doradztwa i korzystne rabaty produktowe.

Tak, oczywiście. Mamy informacje od naszych klientów, że pozbyli się łupieżu. Preparat doskonale nawilża skórę głowy.

Naturalnie, że tak. Produkt został dopuszczony do obrotu, a co najważniejsze może się pochwalić
certyfikatem bezpieczeństwa wydanym przez firmę EUROFINS. Certyfikat ten uprawnia firmę do sprzedaży produktu
na terenie całej Unii Europejskiej.

Badanie takie było przeprowadzone przez zewnętrzną firmę.  Większość badanych było zadowolonych z produktu.

Zapraszamy do zakładki „kontakt”, gdzie wymienione są kraje, w których produkt jest dostępny. W naszym sklepie jest informacja, do których krajów wysyłamy bezpośrednio. 

Niestety tutaj mamy inną strukturę włosa i nie rekomendujemy produktów GR-7 do zarostu twarzy. Nie prowadziliśmy w tej materii badań ani testów. Wiemy z informacji od klientów, że preparat działa, ale znacznie słabiej. Niektórzy twierdzą, że działa w 60%.

Mieliśmy kilka przypadków, gdzie GR-7 reagował z metalami szlachetnymi, dlatego w 1. fazie zalecamy odłożyć biżuterie.

Włosy kobiet są takie same jak i mężczyzn, także zdecydowanie tak. Jednak trzeba tutaj pamiętać, że należy zrezygnować z farb do włosów. Przed rozpoczęciem kuracji czekamy na około dwucentymetrowe odrosty, abyśmy mogli obserwować zmiany.

Odradzamy, gdyż nie było badań w tym kierunku.

W zestawach nasze produkty działają komplementarnie w związku z tym uzyskujemy lepsze efekty. Dodatkowo poszczególne produkty w zestawach są tańsze.

Wcierkę Anti Hair Loss Lotion należy stosować minimum 6 tygodni i minimum 3 razy w tygodniu. Suplement Complex Hair Support zaleca się stosować 8 tygodni –  2 kapsułki dziennie.

Tak. Dlatego stosujemy go wraz z Odsiwiaczem GR-7 Professional – począwszy od powrotu do naszego naturalnego   koloru włosów.

Nasz suplement jest pomocny w realizacji zapotrzebowania na składniki odżywcze, które powinny być dostarczone wraz z naszą dietą. Stanowią one skoncentrowane źródło witamin, minerałów oraz innych substancji korzystnie wpływających na naszą skórę, paznokcie oraz włosy.

Możliwa jest wysyłka przewoźnikiem DPD oraz Inpost Paczkomat.

Masz pytania dotyczące
naszych produktów?

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i doradzić w doborze idealnych
kosmetyków do Twoich włosów!