Darmowa wysyłka od 350 zł
Dostawa w 24h
GR-7 - Siła natury dla Twoich siwych włosów

Sposób na siwe włosy. Preparat GR-7 przywróci naturalny kolor

Siwizna to plaga naszych czasów. I to nie dlatego, że w przeszłości jej nie było, lecz dlatego, że super wysokie wymagania dotyczące sfery zewnętrznej – naszego wyglądu – są dzisiaj dla wielu ludzi bardzo istotne. Siwe włosy, zwłaszcza przedwcześnie, są oznaką postępującego wieku, powodują więc kompleksy. Innowacja na rynku, w postaci preparatu GR-7 Professional pozwoli na skuteczną walkę z siwymi włosami, poprzez przywrócenie naturalnego koloru.

Jak można przywrócić siwym włosom naturalny kolor?

Przywykliśmy do tego, aby koloryzować siwe włosy – używając odsiwiaczy z pigmentem na jakiś czas problem wydaje się zażegnany. W praktyce odsuwamy go na bok, podobnie jak chroniczne bóle leczymy tabletkami z ibuprofenem. Usuniemy skutek, ale co z przyczyną? No właśnie, cała istota siwych włosów leży w obecności melaniny w naszym organizmie. Jest ona warunkowana genetycznie, więc siwienie to kwestia dziedziczna. Na obecność melaniny ma także wpływ nasz styl życia. Chorobą cywilizacyjną, która zabija obecnych nam ludzi w wysoko rozwiniętych krajach to stres i nałogi. To przyspiesza siwienie.

Na obecność melaniny możemy wpływać w sposób naturalny. Dowodem jest płyn GR-7 Professional. Preparat, którego receptura oparta jest w większości o wyciągi z ziół, ma właśnie tę zaletę, że nie koloryzuje włosów, ale wnika w głąb skóry głowy i tam działa czynnie. Efektem jest podniesiona produkcja melaniny, co naocznie widać, gdy już po około tygodniu siwe wcześniej włosy powracają do pierwotnego koloru.

przyklad

Fot. Skuteczność preparatu GR-7 (tu kupisz)

Przywracanie siwym włosom naturalnej barwy z preparatem GR-7 Professional trwa około miesiąca. Każda kuracja jest inna, zapewnia producent. Musimy uwzględnić grubość skóry na głowie, grubość naszego włosa, intensywność naturalnego koloru, natężenie siwych włosów. Wszystkie te czynniki przyspieszają lub opóźniają pewny efekt odsiwiania. Potwierdza to międzynarodowa jednostka badawcza EUROFINS, która przeprowadziła testy na ponad 20 ankietowanych.

Płyn GR-7 Professional przywraca naturalny kolor włosów bez reakcji alergicznych czy efektów ubocznych, czego zasługą są naturalne składniki, nieszkodliwe dla środowiska, czego nie można zwykle powiedzieć o chemii zawartej w farbach do maskowania siwych włosów. GR-7 Professional w pierwszej fazie – powrotu do naturalnego koloru – stosuje się raz lub dwa razy dziennie. Po upływie miesiąca następuje faza podtrzymania, wówczas środek stosuje się raz w tygodniu lub nawet rzadziej.

Odsiwiacz do włosów GR-7 Professional można nabyć w sprzedaży internetowej, w dobrych salonach kosmetycznych, gabinetach fryzjerskich oraz gabinetach trychologicznych. Jest to zdrowy i szalenie skuteczny środek do walki z przyczyną siwych włosów.

w tresc

Zapisz się do newslettera

Uzyskaj 12% zniżki na pierwsze zamówienie – zadbajmy razem o Twoje włosy!

Masz pytania dotyczące
naszych produktów?

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i doradzić w doborze idealnych
kosmetyków do Twoich włosów!