Darmowa wysyłka od 350 zł
Dostawa w 24h
GR-7 - Siła natury dla Twoich siwych włosów

Jaki kolor na siwe włosy? Nie farbuj! Przywróć naturalny kolor włosów

Dyskusja na temat odpowiedniej koloryzacji siwych włosów zmotywowała nas do prześledzenia tego tematu w bardziej szczegółowy sposób. W dobie szukania wysoce efektywnych rozwiązań można z całą stanowczością stwierdzić, że maskowanie siwych włosów farbą to działanie jedynie częściowo trafne. Koloryzacja niszczy włosy i ma działanie czasowe – pochłania też sporo czasu i pieniędzy, a siwe włosy nie znikają (wręcz przeciwnie, pojawia się ich stale więcej). Okazało się, że na rynku istnieje preparat, który radzi sobie z przyczynami siwienia. Jest to GR-7 Professional.

Jaki kolor na siwe włosy? Swój własny!

Ileż to nerwów zjedzonych w labiryntach półek z farbami do włosów. Czy ten kolor do mnie pasuje? Czy skutecznie przykryje siwiznę? Czy będzie trwały? Dziesiątki niepewności, rodzi się więc pytanie, czy mam inne opcje niż koloryzacja siwych włosów? Są dwie odpowiedzi – naucz się żyć z siwizną lub sięgnij po naturalne preparaty, które odżywią Twój organizm w substancje, które nie tylko zahamują siwienie, ale będą w stanie je odwrócić.

przyklad

Fot. Skuteczność preparatu GR-7 (tu kupisz)

Żeby dobrze wytłumaczyć działanie płynu GR-7 Professional musieliśmy odrobić pracę domową z biologii. Okazuje się, że głównym winowajcą, odpowiedzialnym za siwe kosmki włosów na naszej głowie jest melanina. Jej brak wywoływany jest genetycznie, jeśli jesteśmy obciążeni siwizną, to istnieje duże ryzyko, że w dopadnie nas ona nawet przed trzydziestką. Braki melaniny mogą wynikać także ze złego trybu życia – siwe włosy chętniej pojawiają się u osób zmęczonych i zestresowanych, które źle się odżywiają i mają skłonności do używek.

Przywróć naturalny kolor siwym włosom z preparatem GR-7 Professional

Wśród płynów do siwych włosów GR-7 Professional jest bardzo rewolucyjnym środkiem. Receptura, oparta w większości na ziołowych wyciągach, działa stymulująco na proces tworzenia melaniny. Preparat GR-7 Professional nakłada się bezpośrednio na skórę głowy. Ma to witalny wpływ na nasz organizm, co widać wyraźnie już po tygodniu, gdy siwe włosy zmieniają swoją barwę, powracając do naturalnego koloru.

GR-7 jest preparatem całkowicie bezpiecznym. Międzynarodowa jednostka badawcza EUROFINS potwierdziła skuteczność stosowania tego środka. Podczas testów nie odnotowano również żadnych efektów ubocznych ani reakcji alergicznych. Kuracja z GR-7 Professional trwa z reguły około miesiąca, przy czym wyraźny efekt widać już po tygodniu. Nie jest to jednak regułą – zaznacza producent preparatu GR-7 Professional. Zahamowanie siwienia oraz odwracanie tego procesu jest dla każdego procesem o innej charakterystyce. Zależy to od grubości skóry na głowie, od tego jakie grube są nasze włosy, a także od naturalnego ich koloru.

w tresc

Fot. Tutaj kupisz preparat GR-7

Koloryzacja to zatem jedynie półśrodek w walce z siwymi włosami. Pytanie, który kolor do maskowania siwych włosów jest odpowiedni, wydaje się być nietrafione, gdy na rynku dostępne są płyny do walki z przyczyną siwych włosów, jak GR-7 Professional.

Zapisz się do newslettera

Uzyskaj 12% zniżki na pierwsze zamówienie – zadbajmy razem o Twoje włosy!

Masz pytania dotyczące
naszych produktów?

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i doradzić w doborze idealnych
kosmetyków do Twoich włosów!