Darmowa wysyłka od 350 zł
Dostawa w 24h
GR-7 - Siła natury dla Twoich siwych włosów

Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy?

Walka z siwymi włosami jest nieunikniona, jeśli posiadamy obciążenie genetyczne, problem ten dopadnie nas w młodym wieku. To przykre, gdy jesteśmy zmuszeni do wczesnej koloryzacji i obciążania włosów chemią. Raz przykryte farbą siwe włosy już zawsze będą potrzebowały okresowych wizyt u fryzjera. Ale czy to aby na pewno jedyny sposób na usunięcie siwizny – przecież za pomocą koloryzacji niezwykle ciężko wrócić do naturalnego koloru. Z odsieczą przychodzi płyn GR-7 Professional.

Kiedy nasze ukochane włosy dotyka siwizna…

Wówczas wiele rzeczy w naszym życiu potrafi obrócić się do góry nogami. Zwłaszcza jeśli siwizna jest przedwczesna, a to dzisiaj dosyć popularne zjawisko – siwe włosy determinowane są nie tylko przez sędziwy wiek, ale zapisane jest w naszych genach. Ma to związek z poziomem melaniny w organizmie. Siwe włosy dodają wieku, odbierają przyjemność z własnego image. Jedni uczą się żyć z siwizną, inni wypowiadają jej walkę na śmierć i życie.

przyklad

Fot. Skuteczność preparatu GR-7 (tu kupisz)

Jednym z pierwszych kroków, jakie podejmujemy by zamaskować i zatuszować siwe włosy jest koloryzacja. W dłuższej perspektywie stosowanie silnej chemii przesusza włosy, odbiera im naturalny wygląd, może też powodować łamliwość i wypadanie. Siwe włosy nie odchodzą w zapomnienie, są tylko sprytnie przykryte sztucznym kolorem. Jeśli nie zadowala nas maskowanie efektu siwych włosów i jesteśmy gotowi na eliminowanie przyczyn siwizny, to kolejnym krokiem będzie kuracja z preparatem GR-7 Professional.

Siwe włosy powracają do naturalnego koloru – proces odwracania siwienia z GR-7 Professional

Okazuje się, że poziom melaniny w organizmie można podnieść i to w pełni naturalnie. Przekonali się o tym producenci płynu GR-7 Professional, którego receptura oparta jest prawie wyłącznie o naturalne składniki – ekstrakty z rodzimych gatunków ziół. Mieszanka ta, nakłada na skórę głowy, stymuluje produkcję melaniny. W efekcie siwe włosy z naszej głowy na powrót uzyskują pierwotną barwę. Siwienie jest więc całkowicie odwracalne.

w tresc

Fot. Tutaj kupisz preparat GR-7

Co ciekawe, efekt stosowania GR-7 Professional widoczny jest na głowie już po około tygodniu od rozpoczęcia kuracji. Potwierdza do międzynarodowa jednostka badawcza EUROFINS. W teście wzięło udział ponad 20 chętnych. Wyniki? Wszyscy zauważyli wyraźną poprawę i redukcję siwizny po tygodniu, cała kuracja zamknęła się w około 25 dniach. Co równie ważne, nikt nie zgłosił efektów ubocznych.

GR-7 Professional jest preparatem nakładanym raz lub dwa razy dziennie przez około miesiąc, w celu uzyskania zadowalającego efektu. W pierwszej fazie stosowania płynu odsiwiającego nie poleca się mycia i suszenia głowy, co może być trochę kłopotliwe. Na stymulację produkcji melaniny wpływa także całkowite odstawienie używek w postaci kawy, papierosów i alkoholu. Płyn GR-7 Professional jest do nabycia w formie sprzedaży internetowej, można go również znaleźć w dobrych salonach kosmetycznych, fryzjerskich oraz u specjalistów z zakresu trychologii.

Zapisz się do newslettera

Uzyskaj 12% zniżki na pierwsze zamówienie – zadbajmy razem o Twoje włosy!

Masz pytania dotyczące
naszych produktów?

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i doradzić w doborze idealnych
kosmetyków do Twoich włosów!