Preparat zmienia włosy w naturalny sposób, aktywnie stymulując cebulki włosów. GR-7 Professional to rewolucja dla Twoich włosów!

Badania mikroskopowe wykonane w lutym 2017 roku, potwierdzają, że pacjent po dwóch miesiącach stosowania preparatu odzyskał swój naturalny kolor włosów. Na załączonym zdjęciu, widoczny jest mieszek włosowy wraz z opuszką włosa. Włos jest zdrowy, w widocznej fazie anagenu – fazie wzrostu. Mieszek włosowy oraz łodyga włosa mają odpowiednią grubość, widoczny jest także proces odzyskiwania koloru przez macierz. Zdjęcia, które potwierdziły wyniki badań, wykonane były przy użyciu mikroskopu.

 

Skuteczność preparatu GR-7  została potwierdzona także badaniami konsumenckimi przeprowadzonymi w znanych europejskich firmach na grupie kobiet i mężczyzn  - dokumentacja dostępna w siedzibie firmy.
 

Włosy farbowane szamponami koloryzującymi czy farbami tradycyjnymi mają jednolitą barwę na całej długości włosa. W przypadku stosowania GR-7 Professional możliwe jest uzyskanie naturalnego koloru w różnych odcieniach.

Skutki uboczne i przechowywanie

Nie należy stosować preparatu jeżeli wystąpi nadwrażliwość lub uczulenie na którąkolwiek zawartych w nim substancji.

Substancję należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie należy stosować płynu po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Produkt przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej. Nie wkładać do lodówki ani nie zamrażać, gdyż w niskich temperaturach może stracić swoje właściwości. Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oczami.

Sprawdź szczegółowe wyniki badań przeprowadzone na zlecenie międzynarodowej firmy certyfikującej EUROFINS