Darmowa wysyłka od 350 zł
Dostawa w 24h
GR-7 - Siła natury dla Twoich siwych włosów

Czy siwe włosy w młodym wieku to wyrok?

Pierwszy siwy włos na mojej głowie skończył się zrezygnowaniem i krótkim komentarzem: „no pięknie, zaczęło się…”. Siwe włosy u mężczyzn w młodym wieku, podobnie jak łysienie, stają się niemal dożywotnim wyrokiem skazującym na kompleksy. Na szczęście żyjemy w 2020 r., a współczesne nam czasy pozwalają na zupełnie nowe formy walki z tym problemem. Siwienie włosów jest do powstrzymania, a nawet do odwrócenia! Zapraszamy do lektury!

 

Siwe włosy w młodym wieku – co robić ?!

Przede wszystkim – nie panikować i nie podejmować zbyt pochopnych wniosków. Nasi klienci wielokrotnie opowiadali nam historie walki z siwizną. Jak zamaskować siwe włosy, jak na ukryć białe pasma na skroniach? Niektórzy decydowali się na koloryzację, inni ścinali włosy lub częściej nosili nakrycia głowy. W każdym z tych wypadków, rozwiązanie jest krótkotrwałe – na moment likwiduje się skutek siwienia włosów, a nie przyczynę tego stanu rzeczy…

!cid 9F4F8AF2 207A 41D6 B513 50F53FB49307

W dzisiejszych czasach możliwe jest nie tylko powstrzymanie siwienia włosów, ale nawet odwrócenie efektów tego naturalnego zjawiska. Słowo „naturalnego” warto podkreślić podwójnie – to właśnie od ilości melaniny w skórze głowy zależy to, jak szybko siwe włosy pokryją naszą głowę. Dla jednych ilość melaniny spada już po 20-tce, podczas gdy inni zachowują kruczoczarne czupryny nawet i do 60-tki. Geny, cóż poradzić…

Co jest dobre na siwe włosy?

Z doświadczenia naszych klientów oraz nas samych już teraz odpowiadamy: siwe włosy w młodym wieku to nie wyrok skazujący – jeśli odpowiednio szybko zadbasz o siebie i dodasz do tego kurację GR-7 Professional, szybko zapomnisz o kompleksach i postępującej siwiźnie.

W pierwszej kolejności spróbuj odstawić używki. Kawa, papierosy, alkohol i inne, uwielbione przez ludzką cywilizację produkty uzależniające, wpływają na nasz ogólny stan zdrowia, a w szczególności na zawartość melaniny. Warto zadbać także o zrównoważoną dietę, bogatą w witaminy i minerały, jak również dobrze się wysypiać i unikać stresu. Proste, ale jakże ciężkie do osiągnięcia w codziennym życiu, prawda? Wysoką higienę życia połączmy w ty momencie z innowacyjnym produktem, jakim jest preparat na siwe włosy GR-7 Professional. Oparty na formule z polnych ziół płyn, daje niespotykane efekty – gdy nakładamy go na skórę głowy, ta odżywia się w niezbędne do syntezy melaniny składniki. Efekt? Siwe włosy zmieniają kolor na swój naturalny.

Przez pierwszy tydzień zaczniecie zauważać, że coś dziwnego dzieje się z waszymi włosami. Białe i szare kosmyki zmienią się w złotawe – to pierwsza oznaka, że kuracja działa. Po około miesiącu zdecydowana większość waszych siwych włosów będzie już na powrót w pożądanym kolorze. Warto podkreślić – płyn na siwe włosy GR-7 Professional nie posiada żadnych substancji koloryzujących, wszelkie zmiany jakie zachodzą podczas kuracji dotyczą warstwy podskórnej na głowie, a nie na powierzchni włosa.

Czy sposób na siwe włosy z GR-7 Professional jest trwały?

Wracamy do tytułowego pytania – czy czeka nas dożywocie z siwymi włosami? Niekoniecznie. Po upływie miesiąca, gdy siwienie włosów nie tylko ustanie, ale zostanie odwrócone, następuje faza podtrzymania. Słowem – musimy utrzymać wysoki poziom melaniny. Jak tego dokonać? Należy dbać o higienę życia, a także stosować GR-7 Professional raz lub dwa w tygodniu, najlepiej na noc, przed spaniem. I… to wszystko, prawda, że proste?

Zapisz się do newslettera

Uzyskaj 12% zniżki na pierwsze zamówienie – zadbajmy razem o Twoje włosy!

Masz pytania dotyczące
naszych produktów?

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i doradzić w doborze idealnych
kosmetyków do Twoich włosów!