Darmowa wysyłka od 350 zł
Dostawa w 24h
GR-7 - Siła natury dla Twoich siwych włosów

Częste pytania

W momencie gdy pojawiają się pierwsze siwe włosy ludzie często zadają sobie pytania.

Jaki kolor na siwe włosy? 
Jak zatuszować i zamaskować siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?
Co jest dobre na siwe włosy?
Co pokryje siwe włosy?
Jaki szampon / farba na siwe włosy?

Odpowiedź na te pytania jest jedna. Zacząć stosować preparat GR7.

Co to jest GR-7 Czy to kolejny szampon a może farba?
GR-7 to eliksir cofający proces siwienia w sposób naturalny.

Jak to się dzieje, że kolor włosów wraca do swojego naturalnego odcienia?
Otóż w przypadku zastosowania kuracji preparatem GR-7 Professional substancja czynna oraz mieszanka ziół działa poprzez dyfuzje prostą  bezpośrednio na cebulkę włosa gdzie aktywuje się produkcja melaniny. A ta prowadzi do bezpośredniego przywrócenia w naszych włosach  koloru naturalnego. Proces ten odbywa się stopniowo a nie jest kolejnym zabiegiem koloryzacji siwych włosów. Nie ma zatem potrzeby myśleć o tym, jak zatuszować czy jak ukryć siwe włosy, tylko po prostu zacząć stosować preparat GR-7.

Ile czasu potrzeba na powrót do naturalnego koloru?
Na to pytamnie nie mamy jednoznacznej odpowiedzi. U jednej osoby może to być 7 dni, a u innego 21. Wszystko zależy od stopnia osiwienia oraz czasu, jak dawno osiwieliśmy, a także od grubości włosa, jego gęstości czy grubości skóry. Wlosy nie pokryją się siwizną w ciągu jednego dnia (poza sytuacjami ekstremalnego stresu), i odwrotnie: w ciągu dwóch dni nie wrócimy do naturalnego koloru. Jest to proces, który musi potrwać. Bardzo istotną rolę odgrywa przy tym poprawne użytkowanie GR-7.

Jeśli jestem siwy na skroniach oraz na szczycie głowy, to czy kolor będzie wracał tak samo w obu miejscach?
Proces siwienia z reguły rozpoczyna się na skroniach, a dopiero potem siwieje góra czy tył głowy. Odwrócenie tego procesu to dokładnie odwrotność siwienia tzn. szybciej może wrócić kolor na szczycie głowy czy z tyłu, niż z tyłu niż na skroniach.

Jak to jest z tym myciem głowy podczas stosowania GR-7?
Proces powrotu do koloru naturalnego odbywa się w 2 fazach. 1 faza to przywracanie koloru naturalnego.

Na tym etapie zaleca się myć głowę tak rzadko, jak to tylko możliwe. Stosujemy preparat rano i wieczorem bez mycia głowy tak długo, jak damy radę. Proces wniknięcia GR-7 przez skórę do cebulki włosa zależny jest od grubości skóry oraz włosa. Jeżeli np. wytrzymaliśmy 4 dni, a potem umyliśmy głowę, to następnie – po kolejnej aplikacji GR7 – znowu powtarzamy proces i nie myjemy głowy kilka dni. I tak do skutku. Waże jest też wstrząsanie butelki przed każdą aplikacją.

Druga faza – kiedy kolor naturalny wróci – myjemy włosy już codziennie, ile razy chcemy. Ważne jest, aby stosować eliksir 1-2 razy w tygodniu. Po aplikacji nie myjemy głowy przez około 8 godzin dlatego zaleca się nakładanie wieczorem, aby rano umyć głowę.

Czy od razu odzyskam naturalny kolor? Jeśli wczesniej byłem blondynem to od razu nim będę stosując GR-7?
Kolor wraca stopniowo. W przypadku farby efekt uzyskujemy od razu po nałożeniu jednak GR-7 działa stopniowo i systematycznie. Po kilku dniach stosowania możemy zauważyć zmianę: kolor naszych włosów stopniowo zmieni się z siwego w lekko przydymiony czy nawet żółty. To znak dla Ciebie, że preparat działa. Następnie kolor włosa przechodzi stopniowo do koloru naturalnego.

Co się stanie, jeśli przestanę używać GR-7?
W przypadku zaprzestania używania GR7, po okresie 3-4 tygodni włosy zaczną siwieć ponownie.

Czy w trakcie kuracji możemy stosować farbę do włosów?

Jedno wyklucza drugie. Farba to silna chemia niszcząca cały efekt GR-7.

Na ile starcza jedna butelka? Czy po 1 butelce kolor już wróci? Jak wróci, to na ile starczy butelka w 2 fazie?
Nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi, gdyż każdy może inaczej zużywać produkt, a poza tym każdy ma inny stopień osiwienia. Jeśli ktoś jest siwy od 2 lat, a ktoś inny od 10, to działanie GR-7 będzie inne. Jedno jest pewne: nawet osoba która jest siwa od 20 lat – jeżeli będzie stosowała GR-7 zgodnie z zaleceniami – to już przy 1 butelce zauważy, że produkt działa.

W 2 fazie, czyli podczas podtrzymania koloru jedna butelka może starczyć nawet na 2 miesiące albo i dłużej.

Czy długość włosa ma znaczenie kiedy zaczynamy stosować GR-7?

Tak oczywiście, włosy powinny mieć długość minimum 1-2 cm. Wtedy będziemy mogli zaobserwować  zmiany.

Na co mogę liczy jako stały klient?
Jako regularny klient możesz liczyć na nasze wsparcie w postaci doradztwa  i korzystne rabaty produktowe.

Czy GR-7 ma jeszcze jakieś zalety?
Tak oczywiście. Mamy informacje od naszych klientów, że pozbyli się łupieżu. Preparat doskonale nawilża skórę głowy.

Czy GR-7 jest  i bezpieczny?
Naturalnie, że tak. Produkt został dopuszczony do obrotu a co najważniejsze może się pochwalić certyfikatem bezpieczeństwa wydanym przez firmę EUROFINS. Certyfikat ten upoważnia firmę do sprzedaży produktu na ternie całej EU.

Czy GR-7 podlegał badaniom konsumenckim?
Badanie takie było przeprowadzone przez zewnętrzną firmę. 100% badanych było zadowolonych z produktu. Badanie dostępne na Twoje życzenie.

W jakich krajach GR-7 jest dostępny?
Zapraszamy do zakładki „kontakt”, gdzie wymienione są kraje, w których produkt jest dostępny. W naszym sklepie jest informacja, do których krajów wysyłamy bezpośrednio. Wkrótce też pojawimy się na teranie USA. 

Czy GR-7 działa również na zarost na twarzy?
Niestety tutaj mamy inną strukturę włosa i nie rekomendujemy do zarostu na twarz. Nie prowadziliśmy w tej materii badań ani testów. Wiemy z informacji od klientów, że preparat działa, ale znacznie słabiej. Niektórzy twierdzą, że działa w 60%.

Czy w trakcie 1 fazy stosowania można nosić np. łańcuszek?

Mieliśmy kilka przypadków, gdzie GR-7 reagował z metalami, dlatego w 1 fazie zalecamy odłożyć biżuterie.

Czy GR-7 mogą stosować także kobiety?
Włosy kobiet są takie same jak i mężczyzn, także zdecydowanie tak. Jednak należy tutaj pamiętać, że należy zrezygnowac z farb do włosów. Przed rozpoczęciem kuracji czekamy na około dwu centymetrowe odrosty, abyśmy mogli obserwować zmiany. Łączenie z farbą wyklucza automatycznie działanie GR7.

Czy produkt mogą stosować kobiety w ciąży?

Odradzamy, gdyż nie było badań w tym kierunku.

Dlaczego bardziej opłaca się kupować nasze produkty w zestawach?

W zestawach nasze produkty działają komplementarnie w związku z tym uzyskujemy lepsze efekty. Dodatkowo poszczególne produkty w zestawach są tańsze.

Jak długo stosować kuracje przeciw wypadaniu włosów, aby uzyskać efekt?

 Wcierkę Anti Hair Loss Lotion należy stosować minimum 6 tygodni minimum 3 razy w tygodniu. Suplement Complex Hair Support zaleca się stosować 8 tygodni 2 kapsułki dziennie.

Czy nasz Szampon Odżywczy podtrzymuje naturalny kolor włosa po zastosowaniu kuracji odsiwiającej?

 Tak. Dlatego stosujemy go wraz z Odsiwiaczem GR-7 Professional    począwszy od powrotu do naszego naturalnego   koloru włosów.

Czy warto stosować Suplement Complex Hair Support?

Nasz suplement jest pomocny w realizacji zapotrzebowania na składniki odżywcze, które powinny być dostarczone wraz z naszą dietą. Stanowią one skoncentrowane źródło witamin, minerałów oraz innych substancji korzystnie wpływających na naszą skórę oraz włosy.

 Jak wysyłamy nasze towary?

 Możliwa jest wysyłka DPD oraz Inpost Paczkomat.