Darmowa wysyłka od 350 zł
Dostawa w 24h
GR-7 - Siła natury dla Twoich siwych włosów

Co jest dobre na siwe włosy? Przeważają naturalne sposoby…

Kruszy góry i zakręca rzeki – nic dziwnego, że potrafi też zmieniać kolor włosów. Choć to nieco humorystyczna definicja czasu, dobrze oddaje siłę natury, którą ciężko przezwyciężyć. Siwienie włosów jest nieodzownie związane z mijającym czasem i z życiem każdego z nas. Okazuje się, że współcześnie są sprawdzone sposoby, jak zahamować siwienie włosów, a dzięki nowatorskiemu preparatowi GR-7 Professional, można ten proces nawet odwrócić. Zapraszamy do lektury!

 

Siwe włosy w młodym wieku – jest czas na zmiany…

Jeśli dotknęło was fatum – siwienie włosów za młodu – możecie jeszcze wiele zrobić, by proces ten wyhamować w sposób naturalny. Jak podają liczne badania, poziom melaniny odpowiedzialnej za pigmentację włosów jest dość mocno zależny od higieny życia człowieka. Rozumiemy przez to tryb życia jaki prowadzimy oraz w jaki sposób wpływamy przez to na metabolizm. Przykładów jest wiele, wystarczy wymienić kilka najpopularniejszych, a wśród nich stres. Nie na darmo mówi się: „nie martw się bo osiwiejesz”. Jest w tym ziarno prawdy, gdyż długotrwałe działanie stresorów może prowadzić do wahania stężenia melaniny. Podobnie brak snu, kiepska i niezbilansowana dieta, nadużywanie alkoholu i narkotyków itd.

Zacznij od diety – dodaj do niej zielone warzywa i owoce. Zawarta w nich moc witamin i minerałów pozytywnie wpłynie na stan skóry głowy, w efekcie może to zahamować nieco siwienie włosów. Co na siwe włosy oprócz diety oraz suplementacji? Aktywność fizyczna. Według badań nawet 12 minut aktywności dziennie może być zbawienne dla zdrowia oraz metabolizmu. Ponadto pełnowartościowy sen. Wypoczynek ma niebagatelny wpływ na siwienie włosów i tu także powinniśmy się pilnować.

 

Płyn na siwe włosy GR-7 Professional – drugi krok w naturalnym procesie odwracania siwienia

Higiena życia wskoczyła już na lepszy poziom? To doskonale, czas na drugą fazę – naturalny i skuteczny sposób na siwe włosy, czyli preparat GR-7 Professional. Dbając o dietę, wypoczynek i aktywność fizyczną stworzyliśmy naturalne warunki do prawidłowej syntezy melaniny w naszym organizmie. Drugim krokiem jest odżywienie skóry głowy w związki odżywcze, które pochodzą z ekstraktu z polnych ziół. Ten naturalny płyn na siwe włosy ma niezwykle ciekawe działanie – stymuluje komórki w skórze głowy do zwiększania ilości melaniny. Efekt? Siwe włosy powracają do swojego naturalnego koloru. Całkowicie naturalnie, bez koloryzacji, maskowania i drogich terapii. Wszystko w zaciszu własnego domu!

Jak działa preparat na siwe włosy GR-7 Professional? To produkt o naturalnym składzie, skuteczny i przebadany przez wyspecjalizowaną jednostkę badawczą EUROFINS. Produkt nie wywołuje reakcji ubocznych i alergicznych, jest bezpieczny dla człowieka i nie był testowany na zwierzętach. Jest to płyn na siwe włosy, który jest neutralny dla środowiska naturalnego, co jest dość ważną informacją w odniesieniu do środków koloryzujących.

Kuracja na siwe włosy jest dwuetapowa. W pierwszym etapie – przywracania – pracujemy nad tym, by siwe włosy powróciły do naturalnego koloru, co trwa około miesiąc. Preparat nakłada się dwukrotnie w ciągu dnia. Początkowo włosy stają się złotawe (po około 7 dniach), by następnie po około 28 dniach dostarczyć zadowalający efekt. Wówczas rozpoczyna się druga faza – podtrzymanie. Płyn na siwe włosy nakłada się wtedy jedynie raz na tydzień – celem utrzymania pożądanego poziomu melaniny.

Zapisz się do newslettera

Uzyskaj 12% zniżki na pierwsze zamówienie – zadbajmy razem o Twoje włosy!

Masz pytania dotyczące
naszych produktów?

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i doradzić w doborze idealnych
kosmetyków do Twoich włosów!