Darmowa wysyłka od 350 zł
Dostawa w 24h
GR-7 - Siła natury dla Twoich siwych włosów

Siwe włosy w młodym wieku – co robić? Preparat GR-7!

To dla niektórych wprost niebywałe, jak dwudziestoparoletni ludzie mogą w ogóle mówić o procesie siwienia – wszak to zmartwienie ich rodziców i dziadków! Nic bardziej mylnego – siwe włosy, choć są przywarą wieku, nie pojawiają się u każdego człowieka w tym samym wieku. Zwłaszcza u młodych mężczyzn i kobiet siwe włosy są jak piętno – dodają lat, obniżają samoocenę, wywołują kompleksy. Skuteczne radzenie sobie z siwymi włosami jest dziś możliwe dzięki naturalnym preparatom, wśród których przoduje rodzimy produkt GR-7 Professional.

Nie wiesz co robić z siwymi włosami? Nie szukaj doraźnych działań!

Najgorsze co możemy zrobić, to podjąć paniczną walkę z siwizną w młodym wieku. Sięgnięcie po tanie odsiwiacze, które mają za zadanie koloryzację włosów to na dłuższą metę wyrok skazujący dla pięknych i połyskliwych pukli. Chemia zawarta w tych środkach nigdy nie działa dobrze i odżywczo na strukturę włosa oraz na skórę głowy – siwe włosy przesuszają się, stają się łamliwe, a z czasem zyskują skłonności do wypadania. Maskowanie siwych włosów w młodym wieku wśród mężczyzn staje się powodem do kpin i może mieć jeszcze gorsze skutki niż sama siwizna.

przyklad

Fot. Skuteczność preparatu GR-7 (tu kupisz)

W praktyce siwe włosy to nie piętno ani kara boska. Jest to następstwo reakcji, które zapisane są w naszych genach – siwienie jest po prostu dziedziczne. Przyspieszamy je oczywiście, gdy stosujemy nieodpowiednią higienę życia, tj. dużo pracujemy, mało odpoczywamy, źle się odżywiamy, mamy skłonności do używek itp. Ilość melaniny maleje, a wraz z nią barwa włosów na głowie. Istnieje na to skuteczny środek o nazwie GR-7 Professional.

Preparat GR-7 Professional odwraca siwienie!

To nie żarty – istnieje na rynku środek, który radzi sobie z przedwczesnym siwieniem bez użycia koloryzacji. GR-7 Professional oparty jest prawie w całości na naturalnych, ziołowych składnikach. Posiada niesamowite właściwości, które stymulują produkcję melaniny. Jest to więc środek odsiwiający, który nie działa doraźnie maskując skutek, lecz eliminuję przyczynę siwienia. Preparat nałożony na skórę głowy powoduje wzrost obecności melaniny. Reakcją jest powrót siwych dotąd włosów do pierwotnego koloru.

w tresc

Fot. Kup tutaj preparat GR-7

Kuracja z preparatem GR-7 Professional trwa od 7 do 25 dni. W tym czasie środek nanosi się na skórę głowy (nie na włosy) raz lub dwa razy dziennie. Należy znacznie ograniczyć wówczas spożycie kofeiny, palenie papierosów i spożywanie alkoholu – używki naturalnie hamują procesy związane z melaniną. Jak podaje ośrodek badań EUROFINS, widoczne efekty wśród osób, które poddały się kuracji GR-7 Professional widoczne były po 7 dniach. Całkowity czas kuracji zależny jest od grubości skóry na głowie, grubości oraz koloru włosów. Preparat GR-7 Professional dostępny jest w zakupie internetowym, w dobrych salonach fryzjerskich oraz kosmetycznych, a także w gabinetach trychologicznych. Polecamy!

Zapisz się do newslettera

Uzyskaj 12% zniżki na pierwsze zamówienie – zadbajmy razem o Twoje włosy!

Masz pytania dotyczące
naszych produktów?

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i doradzić w doborze idealnych
kosmetyków do Twoich włosów!