Dyskusja na temat odpowiedniej koloryzacji siwych włosów zmotywowała nas do prześledzenia tego tematu w bardziej szczegółowy sposób. W dobie szukania wysoce efektywnych rozwiązań można z całą stanowczością stwierdzić, że maskowanie siwych włosów farbą to działanie jedynie częściowo trafne. Koloryzacja niszczy włosy i ma działanie czasowe – pochłania też sporo czasu i pieniędzy, a siwe włosy nie znikają (wręcz przeciwnie, pojawia się ich stale więcej). Okazało się, że na rynku istnieje preparat, który radzi sobie z przyczynami siwienia. Jest to GR-7 Professional.

 

Jaki kolor na siwe włosy? Swój własny!

 

Ileż to nerwów zjedzonych w labiryntach półek z farbami do włosów. Czy ten kolor do mnie pasuje? Czy skutecznie przykryje siwiznę? Czy będzie trwały? Dziesiątki niepewności, rodzi się więc pytanie, czy mam inne opcje niż koloryzacja siwych włosów? Są dwie odpowiedzi – naucz się żyć z siwizną lub sięgnij po naturalne preparaty, które odżywią Twój organizm w substancje, które nie tylko zahamują siwienie, ale będą w stanie je odwrócić.

 

 

Fot. Skuteczność preparatu GR-7 (tu kupisz)

 

Żeby dobrze wytłumaczyć działanie płynu GR-7 Professional musieliśmy odrobić pracę domową z biologii. Okazuje się, że głównym winowajcą, odpowiedzialnym za siwe kosmki włosów na naszej głowie jest melanina. Jej brak wywoływany jest genetycznie, jeśli jesteśmy obciążeni siwizną, to istnieje duże ryzyko, że w dopadnie nas ona nawet przed trzydziestką. Braki melaniny mogą wynikać także ze złego trybu życia – siwe włosy chętniej pojawiają się u osób zmęczonych i zestresowanych, które źle się odżywiają i mają skłonności do używek.

 

Przywróć naturalny kolor siwym włosom z preparatem GR-7 Professional

 

Wśród płynów do siwych włosów GR-7 Professional jest bardzo rewolucyjnym środkiem. Receptura, oparta w większości na ziołowych wyciągach, działa stymulująco na proces tworzenia melaniny. Preparat GR-7 Professional nakłada się bezpośrednio na skórę głowy. Ma to witalny wpływ na nasz organizm, co widać wyraźnie już po tygodniu, gdy siwe włosy zmieniają swoją barwę, powracając do naturalnego koloru.

 

GR-7 jest preparatem całkowicie bezpiecznym. Międzynarodowa jednostka badawcza EUROFINS potwierdziła skuteczność stosowania tego środka. Podczas testów nie odnotowano również żadnych efektów ubocznych ani reakcji alergicznych. Kuracja z GR-7 Professional trwa z reguły około miesiąca, przy czym wyraźny efekt widać już po tygodniu. Nie jest to jednak regułą – zaznacza producent preparatu GR-7 Professional. Zahamowanie siwienia oraz odwracanie tego procesu jest dla każdego procesem o innej charakterystyce. Zależy to od grubości skóry na głowie, od tego jakie grube są nasze włosy, a także od naturalnego ich koloru.

 

Fot. Tutaj kupisz preparat GR-7

 

Koloryzacja to zatem jedynie półśrodek w walce z siwymi włosami. Pytanie, który kolor do maskowania siwych włosów jest odpowiedni, wydaje się być nietrafione, gdy na rynku dostępne są płyny do walki z przyczyną siwych włosów, jak GR-7 Professional.

 

Zobacz również inne artykuły:

Siwe włosy u mężczyzn - skuteczna metoda zwalczania
Sposób na siwe włosy. Preparat GR-7 przywróci naturalny kolor
Szampon koloryzujący na siwe włosy - czy jest skuteczny?
Jaki kolor na siwe włosy? Nie farbuj! Przywróć naturalny kolor włosów
Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy? Sprawdź skuteczny płyn GR-7
Siwe włosy w młodym wieku - co robić? Preparat GR-7!
Siwe włosy co robić? Pytania i odpowiedzi.
Jak powstrzymac postepujące siwienie włosów?
Siwe włosy w młodym wieku? Problem, na który jest rozwiązanie
Zastanawiasz się, dlaczego Twoje włosy siwieją?
Siwienie włosów – problem, który da się rozwiązać w naturalny sposób!
Czy siwe włosy w młodym wieku to wyrok?
Preparat na siwe włosy GR-7. Obalamy niektóre mity!
Sposób na siwe włosy? Podpowiadamy kilka sprawdzonych metod
Co na siwe włosy? Koloryzacja, peruka? Mamy coś lepszego!
Co jest dobre na siwe włosy? Przeważają naturalne sposoby

Czy odsiwiacze są skuteczne?
Odsiwiacz dla mężczyzn: jak działa?
Rewolucyjny odsiwiacz do włosów dla mężczyzn