Walka z siwymi włosami jest nieunikniona, jeśli posiadamy obciążenie genetyczne, problem ten dopadnie nas w młodym wieku. To przykre, gdy jesteśmy zmuszeni do wczesnej koloryzacji i obciążania włosów chemią. Raz przykryte farbą siwe włosy już zawsze będą potrzebowały okresowych wizyt u fryzjera. Ale czy to aby na pewno jedyny sposób na usunięcie siwizny – przecież za pomocą koloryzacji niezwykle ciężko wrócić do naturalnego koloru. Z odsieczą przychodzi płyn GR-7 Professional.

 

Kiedy nasze ukochane włosy dotyka siwizna…

 

Wówczas wiele rzeczy w naszym życiu potrafi obrócić się do góry nogami. Zwłaszcza jeśli siwizna jest przedwczesna, a to dzisiaj dosyć popularne zjawisko – siwe włosy determinowane są nie tylko przez sędziwy wiek, ale zapisane jest w naszych genach. Ma to związek z poziomem melaniny w organizmie. Siwe włosy dodają wieku, odbierają przyjemność z własnego image. Jedni uczą się żyć z siwizną, inni wypowiadają jej walkę na śmierć i życie.

 

Fot. Skuteczność preparatu GR-7 (tu kupisz)

 

Jednym z pierwszych kroków, jakie podejmujemy by zamaskować i zatuszować siwe włosy jest koloryzacja. W dłuższej perspektywie stosowanie silnej chemii przesusza włosy, odbiera im naturalny wygląd, może też powodować łamliwość i wypadanie. Siwe włosy nie odchodzą w zapomnienie, są tylko sprytnie przykryte sztucznym kolorem. Jeśli nie zadowala nas maskowanie efektu siwych włosów i jesteśmy gotowi na eliminowanie przyczyn siwizny, to kolejnym krokiem będzie kuracja z preparatem GR-7 Professional.

 

Siwe włosy powracają do naturalnego koloru – proces odwracania siwienia z GR-7 Professional

 

Okazuje się, że poziom melaniny w organizmie można podnieść i to w pełni naturalnie. Przekonali się o tym producenci płynu GR-7 Professional, którego receptura oparta jest prawie wyłącznie o naturalne składniki – ekstrakty z rodzimych gatunków ziół. Mieszanka ta, nakłada na skórę głowy, stymuluje produkcję melaniny. W efekcie siwe włosy z naszej głowy na powrót uzyskują pierwotną barwę. Siwienie jest więc całkowicie odwracalne.

 

Fot. Tutaj kupisz preparat GR-7

 

Co ciekawe, efekt stosowania GR-7 Professional widoczny jest na głowie już po około tygodniu od rozpoczęcia kuracji. Potwierdza do międzynarodowa jednostka badawcza EUROFINS. W teście wzięło udział ponad 20 chętnych. Wyniki? Wszyscy zauważyli wyraźną poprawę i redukcję siwizny po tygodniu, cała kuracja zamknęła się w około 25 dniach. Co równie ważne, nikt nie zgłosił efektów ubocznych.

 

GR-7 Professional jest preparatem nakładanym raz lub dwa razy dziennie przez około miesiąc, w celu uzyskania zadowalającego efektu. W pierwszej fazie stosowania płynu odsiwiającego nie poleca się mycia i suszenia głowy, co może być trochę kłopotliwe. Na stymulację produkcji melaniny wpływa także całkowite odstawienie używek w postaci kawy, papierosów i alkoholu. Płyn GR-7 Professional jest do nabycia w formie sprzedaży internetowej, można go również znaleźć w dobrych salonach kosmetycznych, fryzjerskich oraz u specjalistów z zakresu trychologii.

 

Zobacz również inne artykuły:

Siwe włosy u mężczyzn - skuteczna metoda zwalczania
Sposób na siwe włosy. Preparat GR-7 przywróci naturalny kolor
Szampon koloryzujący na siwe włosy - czy jest skuteczny?
Jaki kolor na siwe włosy? Nie farbuj! Przywróć naturalny kolor włosów
Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy? Sprawdź skuteczny płyn GR-7
Siwe włosy w młodym wieku - co robić? Preparat GR-7!
Siwe włosy co robić? Pytania i odpowiedzi.
Jak powstrzymac postepujące siwienie włosów?
Siwe włosy w młodym wieku? Problem, na który jest rozwiązanie
Zastanawiasz się, dlaczego Twoje włosy siwieją?
Siwienie włosów – problem, który da się rozwiązać w naturalny sposób!
Czy siwe włosy w młodym wieku to wyrok?
Preparat na siwe włosy GR-7. Obalamy niektóre mity!
Sposób na siwe włosy? Podpowiadamy kilka sprawdzonych metod
Co na siwe włosy? Koloryzacja, peruka? Mamy coś lepszego!
Co jest dobre na siwe włosy? Przeważają naturalne sposoby

Czy odsiwiacze są skuteczne?
Odsiwiacz dla mężczyzn: jak działa?
Rewolucyjny odsiwiacz do włosów dla mężczyzn