Siwe pasma włosów u mężczyzn, także tych w relatywnie młodym wieku, stanowią nierzadko problem wizerunkowy. Siwienie włosów postarza, dodaje powagi, często psuje skrupulatnie budowany image. Czy jest jakiś sposób na siwe włosy, który nie przewiduje farbowania, dla wielu mężczyzn wstydliwego i problematycznego? Odpowiedzią może być odsiwiacz włosów...

 

Jak działa odsiwiacz dla mężczyzn?

 

Wśród ciekawych preparatów na siwe włosy można wyróżnić kilka, których skuteczność oraz bezpieczeństwo zostały potwierdzone przez użytkowników w całej Europie. Na naszym rynku rewolucyjny odsiwiacz męski to płyn GR-7 Professional. Na jego przykładzie wytłumaczymy wam, jak działa odsiwiacz do włosów:

 

Jak podaje producent: odsiwiacz do włosów dla mężczyzn to preparat, który ma status swego rodzaju odżywki – nie działa on jednak na włosy, jak większość tego typu produktów, lecz odżywia skórę głowy. Dlaczego? Otóż odsiwiacz włosów ma zadanie podnieść poziom melaniny w skórze głowy, która to odpowiada za pigmentację włosa. ----

 

Zależność jest prosta – jeśli ilość melaniny w skórze głowy maleje (co jest naturalne wraz z wiekiem) wówczas kolor włosów blednie, a ostatecznie siwieje. Gdy podniesiemy poziom melaniny w skórze głowy, proces może się odwrócić – siwe włosy na nowo będą miały naturalny kolor. Tak działa odsiwiacz do włosów dla mężczyzn. Efekt jest całkowicie naturalny, zero koloryzacji, kosztownych zabiegów itp.

 

Czy odsiwiacze są skuteczne? Jak wygląda kuracja odsiwiaczem dla mężczyzn?

 

Preparat na siwe włosy GR-7 Professional oparty jest na wyciągu z polnych ziół. Jest to formuła stworzona przez polską firmę, której skuteczność potwierdziła międzynarodowa jednostka badawcza EUROFINS.

 

Odsiwiacz włosów działa dwufazowo. Pierwszy etap to odwracanie – w tym czasie płyn na siwe włosy nakładany jest raz lub dwa na dobę w celu podniesienia zawartości melaniny. Po około tygodniu zobaczymy, że siwe włosy robią się złotawe, będzie to sygnał, że melaniny jest więcej, a odsiwiacz męski działa. Po około miesiącu efekt będzie już zadowalający – siwe włosy nabiorą swojej dawnej barwy.

 

Czy odsiwiacze są skuteczne? Owszem, jeśli zadbamy o to, by optymalny poziom melaniny nie zaczął powrotnie maleć. Aby to osiągnąć, preparat na siwe włosy GR-7 Professional powinno nakładać się na głowę raz lub dwa w tygodniu, także po okresie przywracania. Taka rutyna pozwoli nam zahamować siwienie włosów i utrzymać korzystny dla nas efekt, czyli naturalną barwę włosa.

 

Jaki odsiwiacz dla mężczyzn wybrać?

 

Polecamy nasz polski produkt, czyli wspomniany już kilkukrotnie odsiwiacz męski GR-7 Professional. To dobrej klasy, spawdzony i bezpieczny produkt o naturalnej formule. Jest do kupienia online, oraz w dobrych salonach fryzjerskich i gabinetach trychologicznych. Więcej na stronie producenta gr-7.eu.

 

Zobacz również inne artykuły:

Siwe włosy u mężczyzn - skuteczna metoda zwalczania
Sposób na siwe włosy. Preparat GR-7 przywróci naturalny kolor
Szampon koloryzujący na siwe włosy - czy jest skuteczny?
Jaki kolor na siwe włosy? Nie farbuj! Przywróć naturalny kolor włosów
Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy? Sprawdź skuteczny płyn GR-7
Siwe włosy w młodym wieku - co robić? Preparat GR-7!
Siwe włosy co robić? Pytania i odpowiedzi.
Jak powstrzymac postepujące siwienie włosów?
Siwe włosy w młodym wieku? Problem, na który jest rozwiązanie
Zastanawiasz się, dlaczego Twoje włosy siwieją?
Siwienie włosów – problem, który da się rozwiązać w naturalny sposób!
Czy siwe włosy w młodym wieku to wyrok?
Preparat na siwe włosy GR-7. Obalamy niektóre mity!
Sposób na siwe włosy? Podpowiadamy kilka sprawdzonych metod
Co na siwe włosy? Koloryzacja, peruka? Mamy coś lepszego!
Co jest dobre na siwe włosy? Przeważają naturalne sposoby

Czy odsiwiacze są skuteczne?
Odsiwiacz dla mężczyzn: jak działa?
Rewolucyjny odsiwiacz do włosów dla mężczyzn