Darmowa wysyłka od 350 zł
Dostawa w 24h
GR-7 - Siła natury dla Twoich siwych włosów

Jak wzmocnić włosy? Poznaj rewolucyjną markę GR-7

Piękna fryzura może być zasługą profesjonalnych zabiegów fryzjerskich, ale prawdziwa atrakcyjność drzemie w zdrowych, zadbanych włosach. Nie każdy jednak wie, jak i czym wzmocnić włosy, żeby uzyskać wymarzony efekt. Na szczęście pielęgnacja włosów nie musi być skomplikowana. Wystarczy nieco zmodyfikować codzienne nawyki, zmienić podstawowe kosmetyki i cieszyć się coraz atrakcyjniejszą czupryną. Dowiedz się, jak wzmocnić włosy, zagęścić je i nadać im piękniejszego wyglądu dzięki naturalnej kuracji opartej na linii nowoczesnych preparatów do włosów GR-7.

Jak wzmocnić włosy, żeby nie wypadały?

Na rynku dostępnych jest wiele odżywek, których nawilżające, odżywcze lub wzmacniające właściwości korzystnie wpływają na doraźny wygląd włosów. Dla wielu osób ważną kwestią pozostaje jednak to, jak wzmocnić włosy, żeby nie wypadały. Długofalowe rezultaty możesz osiągnąć wyłącznie działaniem wielopłaszczyznowym. Obok odpowiednio dobranych specyfików wzmacniających włosy podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, niezbędna jest zdrowa dieta obfitująca w witaminy i minerały mające znaczenie dla właściwego funkcjonowania organizmu. Tylko w ten sposób dostarczysz sobie mikroelementy wpływające na optymalną kondycję włosów i skóry. Żeby Ci to ułatwić, kuracja na zdrowe włosy Gr-7 obejmuje zarówno kosmetyki służące do pielęgnacji od zewnątrz, jak i suplementy diety, które wspierają porost włosów wewnątrz organizmu.

Czym wzmocnić włosy? Kuracja GR-7

Jeśli wiesz już, jak wzmocnić włosy, żeby efekty były zadowalające, warto dowiedzieć się, czym wzmocnić włosy, żeby nadać im pięknego wyglądu, jednocześnie nie przeciążając ich. Na kurację proponowaną przez GR-7 składają się suplementy diety na włosy oraz wcierka przeciw wypadaniu włosów GR-7, która jednocześnie stymuluje ich porost. Jak korzystać z kuracji GR-7 i co ją wyróżnia?

Wcierka przeciw wypadaniu włosów GR-7

Innowacyjna wcierka do włosów GR-7 jest przeznaczona dla kobiet i mężczyzn bez względu na typ ich włosów. Nie tylko zapobiega nadmiernej utracie włosów, ale też skutecznie pobudza ich porost. Składa się wyłącznie w naturalnych substancji, głównie ekstraktów roślinnych, które docierając w głąb skóry głowy, pobudzają cebulki i mieszki włosowe. Preparat ma konsystencję delikatnego serum, które delikatnie wciera się w skórę głowy zaraz po jej umyciu, jeszcze na wilgotną skórę. Zaleca się wmasowywanie wcierki przez ok. 5 minut. Nie wymaga zmycia, więc zaraz po jej nałożeniu można wysuszyć włosy. Dla optymalnego efektu należy łączyć stosowanie wcierki z szamponem odżywczym GR-7.

Suplementy diety na włosy GR-7

Kuracja na zdrowe włosy obejmuje też działanie od wewnątrz organizmu, dlatego poza wcierką znajdziesz w niej suplementy diety. Podobnie jak wszystkie preparaty marki GR-7, tak i tabletki na włosy mają w pełni naturalny skład. Są bezpieczne dla zdrowia i nie powodują skutków ubocznych. Dostarczają organizmowi witamin, minerałów i cennych związków organicznych, które sprzyjają prawidłowemu funkcjonowaniu ciała. Wyciągi roślinne, kwasy, witaminy i minerały w czystej postaci pobudzają wzrost zdrowych, mocnych włosów. Wzmacniając cebulki, chronią przed łysieniem, a zawartość miedzi dodatkowo pomaga zachować naturalną pigmentację włosów, opóźniając proces siwienia. Suplementy Complex Hair Support należy stosować w ilości 2 kapsułek dziennie w trakcie posiłku. Efekty są zauważalne po min. 6 miesiącach zażywania.

Jak wzmocnić włosy i zagęścić je?

Większość preparatów wzmacniających włosy oddziałuje głównie na kosmyki, które już masz na głowie. Innowacyjne kosmetyki GR-7 nie tylko wzmacniają, ale też zagęszczają fryzurę. Sięgając po produkty do włosów od Gr-7, zadbasz o włosy od zewnątrz, wzmacniając ich strukturę oraz nadając im atrakcyjnego połysku. Głównym kosmetykiem, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej osoby dbającej o kondycję włosów jest wcierka. To długofalowy sposób na stymulowanie mieszków włosowych do ich intensywnego odrostu, ale to właśnie ochrona przed utratą włosów i jednoczesne sprzyjanie ich porostowi daje efekt realnego zagęszczenia. Nawet jeśli nie skarżysz się na wyraźny problem z wypadaniem włosów i nie decydujesz się na pełną kurację GR-7, warto co jakiś czas stosować wcierkę, by mieć pewność, że mieszki włosowe pozostają aktywne. Daje Ci to pewność, że cieszysz się najlepszą naturalną fryzurą, jaką oferuje Ci własny organizm!

Jak wzmocnić włosy na stałe?

Chcąc cieszyć się atrakcyjnymi, zdrowymi włosami najdłużej, jak się da, sięgnij po kosmetyki GR-7. Zmień szampon na odżywczy GR-7, który wnika w strukturę włosów na całej ich powierzchni. Wzmacnia cebulki, odżywiając przy tym łodygę. Dla zagęszczenia fryzury lub zahamowania utraty włosów, co jakiś czas przeprowadzaj terapią wcierką do włosów GR-7. Natomiast chcąc opóźnić siwienie, wybierz odsiwiacz GR-7. Poza tym do codziennej rutyny warto na stałe wprowadzić suplement Complex Hair Support GR-7. Dzięki niemu nie musisz martwić się pilnowaniem wartości odżywczych konsumowanych dań. Ewentualne niedobory najważniejszych witamin i minerałów będą bowiem uzupełniane przez składniki zawarte w kapsułkach GR-7. To skuteczny, a przy tym wygodny sposób na dostarczanie organizmowi tego, co jest mu potrzebne dla wzrostu zdrowych i mocnych nie tylko włosów, ale i skóry, a nawet paznokci.

Kuracja na zdrowe włosy – efekty

Choć pełne efekty stosowania preparatów na zdrowe włosy GR-7 są zauważalne po min. 6 miesiącach używania, to cząstkowe rezultaty dostrzeżesz zdecydowanie szybciej. W najkrótszym czasie zapewnią Ci je suplementy na włosy GR-7, dbając nie tylko o mocniejsze włosy, ale też o lepszy stan całego organizmu. Codzienne dostarczanie porcji witamin i minerałów korzystnie wpływa na pracę narządów i układów, a atrakcyjniejszy wygląd włosów, skóry i paznokcie to tylko jeden z wielu efektów suplementacji.

Zapisz się do newslettera

Uzyskaj 12% zniżki na pierwsze zamówienie – zadbajmy razem o Twoje włosy!

Masz pytania dotyczące
naszych produktów?

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i doradzić w doborze idealnych
kosmetyków do Twoich włosów!