Darmowa wysyłka od 350 zł
Dostawa w 24h
GR-7 - Siła natury dla Twoich siwych włosów

Jak ukryć siwe włosy? Sprawdź skuteczny płyn Gr-7

Z plagą siwych włosów w przedwczesnym wieku boryka się wiele osób. Na walkę z siwizną poświęca się sporo trudu, czasu i pieniędzy, jednak maskowanie siwych włosów półśrodkami nigdy nie będzie w stanie zadowolić nas w pełni. Poszukując najefektywniejszych preparatów odsiwiających na rynku wybraliśmy jeden, który naszym zdaniem ma szansę przebojem zdominować rynek kosmetyków do walki z siwymi włosami – oto GR-7 Professional!

Czy ukrywanie siwych włosów to dobra droga?

Wstyd – to słowo, które towarzyszy, zwłaszcza młodym osobom podczas oglądania swoich siwych włosów w lustrze. Wyglądamy starzej, czujemy się mniej pewni siebie, nasz wizerunek traci na tych pojawiających się z zawrotną prędkością siwych włosach. Pierwszy odruch? Farba do włosów – szeroko dostępna, stosunkowo tania, prosta w zastosowaniu. To jednak początek drogi bez końca – wiecznego odsiwiania, zamkniętego cyklu, syzyfowej pracy… Zapytacie więc, co w takiej sytuacji można zrobić? Czy skazani jesteśmy już na zawsze nosić na głowie siwe włosy?

przyklad

Fot. Skuteczność preparatu GR-7 (tu kupisz)

Wystarczy zagłębić się w temat samego procesu siwienia. Otóż jest to zjawisko, które determinują nasze geny – słowem, siwienie jest dziedziczne. Oczywiście, pomagamy mu znacząco, prowadząc niezbyt higieniczny tryb życia (mało snu, kiepska dieta, stres, używki itd.). Siwe włosy pojawiają się na głowie z większą częstotliwością, gdyż w naszym ciele zaczyna brakować melaniny, odpowiadającej za pigmentację. Jej stopniowe braki pojawiają się wraz z wiekiem, ale nie jest to proces nieodwracalny. Przekonali się o tym twórcy preparatu GR-7 Professional.

Skuteczny płyn do walki z siwizną, czyli GR-7 Professional

GR-7 Professional powstał na bazie prawie całkowicie naturalnych składników. Jego tajemnicza receptura zawiera wiele ekstraktów z rodzimych gatunków ziół. Jak się okazuje, połączone ze sobą mają niezwykłe działanie – stymulują powstawanie melaniny. Preparat GR-7 to naturalny odsiwiacz bez dodatków koloryzujących. Nakładając go na głowę raz lub dwa razy dziennie przez około miesiąc, twoje dotąd siwe włosy powrócą do pierwotnego koloru. Bez żadnych efektów ubocznych, bezpiecznie dla alergików i dla środowiska.

w tresc

Fot. Tutaj kupisz preparat GR-7 

GR-7 Professional dostępny jest w wielu dobrych salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a także w gabinetach trychologicznych. Można go nabyć także na stronie producenta. Pierwsze efekty, w postaci zanikania siwych włosów, widoczne są już po 7 dniach. Dla lepszego efektu, przez pierwszy tydzień kuracji nie zaleca się mycia i suszenia głowy. Należy też odstawić wszelkie używki. Efekt jest piorunujący – żadna farba na świecie nie jest w stanie przywrócić nam idealnie takiej samej barwy włosa. Odsiwiacz GR-7 Professional zrobi to już zaledwie po tygodniu!

Zapisz się do newslettera

Uzyskaj 12% zniżki na pierwsze zamówienie – zadbajmy razem o Twoje włosy!

Masz pytania dotyczące
naszych produktów?

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i doradzić w doborze idealnych
kosmetyków do Twoich włosów!