Darmowa wysyłka od 350 zł
Dostawa w 24h
GR-7 - Siła natury dla Twoich siwych włosów

Czy odsiwiacze są skuteczne?

Na rynku kosmetyków do siwych włosów możemy zaobserwować sporą rewolucję. Pojawiają się bowiem skuteczne preparaty na siwe włosy, które nie tylko odświeżają lub koloryzują/tuszują efekty, ale także je… odwracają. Odsiwiacz włosów, bo o nim mowa, to niezwykle ciekawa w zastosowaniu formuła. O jej skuteczność zapytaliśmy u samego źródła, w serwisie gr-7.eu.

 

Jak działa odsiwiacz do włosów?

Sięgając po polski odsiwiacz włosów GR-7 Professional, decydujemy się na bardzo konkretną w skutach kuracje. Można ją prowadzić w zaciszu domu, jednak by osiągnąć zamierzony efekt, odsiwiacz męski trzeba użytkować zgodnie z zaleceniami producenta. Odsiwiacz do włosów dla mężczyzn jest swego rodzaju odżywką, nie zaś lekarstwem. Jego celem nie jest „wyleczenie” siwienia włosów, bo zjawisko to w żaden sposób nie ma znamion choroby. Jest naturalnym procesem, u jednych siwe włosy pojawiają się szybciej, u innych w późnym wieku – to kwestia genów oraz higieny życia.

Odsiwiacz do włosów stosuje się na skórę głowy. Tam odżywka wnika wgłąb, a jej zadaniem jest stymulowanie tamtejszych komórek do produkcji melaniny. Preparat na siwe włosy ma zatem działanie odżywcze, nie koloryzuje włosów ani ich nie uszkadza. Gdy poziom melaniny w skórze głowy wzrośnie, nasze siwe włosy na nowo będą barwne. Nie wypadną i nie zostaną zastąpione przez inne włosy – to te same włosy, które zareagują na zmianę stężenia melaniny, zmianą barwy. Odsiwiacz do włosów GR-7 Professional jest naturalnym sposobem do walki z przedwczesną siwizną u mężczyzn. Więcej ciekawych informacji znajdziecie na stronie producenta: gr-7.eu.

 

Czy odsiwiacze są skuteczne?

Tylko pod warunkiem, że przetrwamy dwufazową kurację, stosując się do zaleceń producenta na gr-7.eu. A zaleceń jest kilka: po pierwsze, należy zadbać o higienę życia, dobrze jadać, wysypiać się oraz odstawić używki. W drugiej kolejności należy zacząć kurację od nakładania odsiwiacza włosów dwa razy na dobę, najlepiej rano i wieczorem. Przez pierwszy tydzień, dla spotęgowania efektu, zaleca się nie myć oraz nie suszyć głowy.

Po tygodniu dostaniemy pierwsze sygnały, że kuracja działa. Preparat na siwe włosy spowoduje naturalne przebarwienie białych kosmyków w złotawe. Później przez kolejne kilka tygodni będzie trwało przywracanie do optymalnego stanu. Trudno określić proces co do dnia, odsiwiacz dla mężczyzn działa inaczej w zależności od grubości włosa oraz naturalnej barwy.

Skuteczność preparatu na siwe włosy GR-7 Professional potwierdziła międzynarodowa jednostka badawcza EUROFINS. Badania dowiodły skuteczność odsiwiacza męskiego na wszystkich ankietowanych, wykazały też brak reakcji niepożądanych oraz alergicznych. Warto dodać, że polski płyn na siwe włosy nie był badany na zwierzętach oraz potwierdzono jego nautralne działanie na środowisko naturalne.

 

Jaki odsiwiacz, gdzie kupić?

Warto postawić na krajowy produkt, które de facto osiągnął europejski sukces. Odsiwiacz do włosów dla mężczyzn GR-7 Professional kupicie online na stronie producenta, ale znajdziecie go także w dobrych salonach fryzjerskich oraz gabinetach trychologicznych. Więcej informacji o produkcie na stronie gr-7.eu.

Zapisz się do newslettera

Uzyskaj 12% zniżki na pierwsze zamówienie – zadbajmy razem o Twoje włosy!

Masz pytania dotyczące
naszych produktów?

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i doradzić w doborze idealnych
kosmetyków do Twoich włosów!