Darmowa wysyłka od 350 zł
Dostawa w 24h
GR-7 - Siła natury dla Twoich siwych włosów

Co na siwe włosy? Koloryzacja, peruka? Mamy coś lepszego!

Stykamy się z dziesiątkami klientów, którzy szukają jakiś sprawdzony sposób na siwe włosy. W Internecie znajdziemy setki poradników, każdy sugeruje co innego, łatwo się w tym pogubić. Od lat na czele jest oczywiście farbowanie siwych włosów, w dawnych czasach siwe włosy u kobiet czasami maskowano peruką, zaś siwe włosy u mężczyzn bardzo krótką fryzurą. Czy te radykalne sposoby są jedynym rozwiązaniem problemu? Siwienie włosów nie jest przecież wyrokiem…

Jak zamaskować siwe włosy? A po co w ogóle to robić!

Osiwiałeś? Osiwiałaś? No cóż, czynność dokonana… tak podchodzimy do tematu, nawet gdy to siwe włosy w młodym wieku. Więc idąc tym rokiem myślenia, zaraz szukamy odpowiedzi na pytanie jak zatuszować siwe włosy. W sposób niemal instynktowny sięga się po rozwiązania krótkoterminowe, staramy się wyeliminować przyczynę, a nie skutek. Siwe włosy nie są wyrokiem, a doraźne próby maskowania siwych włosów zwykle albo kosztują sporo pieniędzy, albo są szkodliwe dla włosów… albo jedno i drugie!

Siwe włosy to znak czasu, ale w dzisiejszym świecie coraz częściej trafiają się również siwe włosy w młodym wieku. Od genów póki co ciężko uciec i wyrokom matki natury zwyczajnie trzeba się poddać. Walka bywa uciążliwa, zwłaszcza jeśli co chwila pojawiają się odrosty, a zdecydowaliśmy się na maskowanie siwych włosów przy użyciu farby. Dzięki ciekawej formule nowy preparat na siwe włosy GR-7 Professional oferuje dzisiaj skuteczną alternatywę, w dodatku bez udziału drogich kosmetyków czy problematycznych zabiegów. Zobacz także: Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy?

 

Co na siwe włosy? Zdrowy tryb życia i skuteczny preparat!

Jak już wspomniano, efektywna kuracja w każdym przypadku ukierunkowana jest na eliminowanie przyczyn, a nie skutków. Siwienie włosów jest przypadłością, którą doskonale możemy wpasować w to stwierdzenie. Siwe włosy to efekt mniejszej ilości melaniny w komórkach skóry głowy. To melanina odpowiada za pigmentację skóry i włosów, a zatem analogia jest całkiem logiczna: brakuje melaniny, to włosy siwieją.

Wahania melaniny wynikają po części z uwarunkowań genetycznych, a po części z higieny życia, jaką sobie fundujemy. Jeśli o siebie nie dbamy, np. słabo i rzadko jadamy, mało śpimy lub chodzimy wiecznie zestresowani, może to przyspieszyć siwienie włosów.

 

Preparat na siwe włosy GR-7 Professional

Płyn na siwe włosy GR-7 Professinal to naturalna odpowiedź na opisywany przez nas problem. Preparat ten działa bardzo skutecznie i kierunkowo – to wyciąg z ziół polnych, które zostały dobrane w taki sposób, aby stymulować syntezę melaniny w skórze głowy. Im jej więcej, tym szybciej siwe włosy wrócą do swojego pierwotnego koloru. Tak, kuracja GR-7 Professional to kuracja odwracania siwienia.

Preparat na siwe włosy nakłada się z częstotliwością do dwóch razy na dobę przez około miesiąc. W tym czasie zachodzą zmiany w skórze głowy prowadzące do tego, że wcześniej siwe włosy staną się na powrót kolorowe – naturalnie przybiorą barwę z przeszłości. Po około miesiącu, gdy efekt kuracji jest zadowalający, płyn na siwe włosy nakłada się już zdecydowanie rzadziej, bo około raz na tydzień, dla podtrzymania.

Zapisz się do newslettera

Uzyskaj 12% zniżki na pierwsze zamówienie – zadbajmy razem o Twoje włosy!

Masz pytania dotyczące
naszych produktów?

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i doradzić w doborze idealnych
kosmetyków do Twoich włosów!