Skuteczność danego kosmetyku łatwo ocenić po tym, jak często do niego wracamy i jak wiele środków finansowych pochłania nam jego ustawiczny zakup. W przypadku siwych włosów, walka wydaje się nie ustawać – koloryzacja siwizny musi być stale powtarzana, by skutecznie maskować ją na naszej głowie. Szampony koloryzujące są popularnym i szeroko dostępnym narzędziem do chwilowego zatuszowania siwych włosów. W walce z ich przyczyną bardziej sprawdzi się płyn GR-7 Professional.

 

Szampon koloryzujący kontra płyn GR-7 Professional

 

Aby zrozumieć, jak rewolucyjny w swym zastosowaniu jest GR-7 Professional, skorzystamy z prostego zabiegu porównawczego. Korzystanie z szamponów koloryzujących daje chwilowe poczucie zwycięstwa. Włosy znowu wyglądają młodo, a my wraz z nimi. W praktyce pod warstwą farby znajduje się wciąż ta sama siwizna. GR-7 Professional jest preparatem na bazie naturalnych składników (wyciągów z ziół), który ma za zadanie zwiększyć obecność melaniny w naszym organizmie. To właśnie brak melaniny odpowiada za przedwczesne siwienie.

 

Fot. Skuteczność preparatu GR-7 (tu kupisz)

 

Jeśli zastanowimy się nad tym głębiej, to procesem siwienia rządzą proste procesy biologiczne. Pierwszym jest genetyka – siwiznę się dziedziczy. Dokładniej zaś chodzi o poziom melaniny w naszym organizmie, który jest różny dla każdego, w zależności od wieku. GR-7 Professional pozwala zwiększyć poziom melaniny, dzięki czemu wcześniej siwe włosy powracają do pierwotnej barwy. W płynie GR-7 Professional nie ma farby, środek ten nie działa by zamaskować siwe włosy, lecz eliminuje przyczynę ich przedwczesnego pojawiania się.

 

Stosowanie GR-7 kontra stosowanie szamponu koloryzacyjnego

 

Koloryzacja z udziałem szamponu koloryzacyjnego nie należy do najtańszych usług. Miejmy świadomość, że to tylko opcja tymczasowa. Natomiast kuracja GR-7 Professional trwa od 7 do 25 dni i daje doskonałe efekty, przywracając pierwotny kolor włosów. Działanie to potwierdza międzynarodowa jednostka badawcza EUROFINS. Według danych z testów płynu GR-7 Professional, pośród ponad 20 badanych wszyscy odnotowali widoczny efekt cofania się siwizny już po tygodniu. Co ważne, nikt nie zgłosił pojawienia się efektów ubocznych – preparat oparty jest na naturalnych składnikach, jest bezpieczny dla alergików i dla środowiska.

 

Fot. Tutaj kupisz preparat GR-7

 

W przeciwieństwie do szamponów koloryzacyjnych, preparat GR-7 Professional nie jest nakładany na włosy, lecz na skórę głowy – to tam oddziałuje, powodując wzrost zawartości melaniny. Płyn nakłada się raz lub dwa razy dziennie na siwą głowę, unikając przez pierwszy tydzień mycia i suszenia jej. Warto w tym czasie dbać o higienę życia: dobrze się odżywiać, zażywać snu i relaksować się w odpowiednich proporcjach, a także zrezygnować z używek. Efekty są piorunujące – warto sprawdzić to na własnej skórze i skutecznie wyeliminować przedwczesną siwiznę!

 

Zobacz również inne artykuły:

Siwe włosy u mężczyzn - skuteczna metoda zwalczania
Sposób na siwe włosy. Preparat GR-7 przywróci naturalny kolor
Szampon koloryzujący na siwe włosy - czy jest skuteczny?
Jaki kolor na siwe włosy? Nie farbuj! Przywróć naturalny kolor włosów
Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy? Sprawdź skuteczny płyn GR-7
Siwe włosy w młodym wieku - co robić? Preparat GR-7!
Siwe włosy co robić? Pytania i odpowiedzi.
Jak powstrzymac postepujące siwienie włosów?
Siwe włosy w młodym wieku? Problem, na który jest rozwiązanie
Zastanawiasz się, dlaczego Twoje włosy siwieją?
Siwienie włosów – problem, który da się rozwiązać w naturalny sposób!
Czy siwe włosy w młodym wieku to wyrok?
Preparat na siwe włosy GR-7. Obalamy niektóre mity!
Sposób na siwe włosy? Podpowiadamy kilka sprawdzonych metod
Co na siwe włosy? Koloryzacja, peruka? Mamy coś lepszego!
Co jest dobre na siwe włosy? Przeważają naturalne sposoby

Czy odsiwiacze są skuteczne?
Odsiwiacz dla mężczyzn: jak działa?
Rewolucyjny odsiwiacz do włosów dla mężczyzn