Siwizna to plaga naszych czasów. I to nie dlatego, że w przeszłości jej nie było, lecz dlatego, że super wysokie wymagania dotyczące sfery zewnętrznej – naszego wyglądu – są dzisiaj dla wielu ludzi bardzo istotne. Siwe włosy, zwłaszcza przedwcześnie, są oznaką postępującego wieku, powodują więc kompleksy. Innowacja na rynku, w postaci preparatu GR-7 Professional pozwoli na skuteczną walkę z siwymi włosami, poprzez przywrócenie naturalnego koloru.

 

Jak można przywrócić siwym włosom naturalny kolor?

 

Przywykliśmy do tego, aby koloryzować siwe włosy – używając odsiwiaczy z pigmentem na jakiś czas problem wydaje się zażegnany. W praktyce odsuwamy go na bok, podobnie jak chroniczne bóle leczymy tabletkami z ibuprofenem. Usuniemy skutek, ale co z przyczyną? No właśnie, cała istota siwych włosów leży w obecności melaniny w naszym organizmie. Jest ona warunkowana genetycznie, więc siwienie to kwestia dziedziczna. Na obecność melaniny ma także wpływ nasz styl życia. Chorobą cywilizacyjną, która zabija obecnych nam ludzi w wysoko rozwiniętych krajach to stres i nałogi. To przyspiesza siwienie.

 

Na obecność melaniny możemy wpływać w sposób naturalny. Dowodem jest płyn GR-7 Professional. Preparat, którego receptura oparta jest w większości o wyciągi z ziół, ma właśnie tę zaletę, że nie koloryzuje włosów, ale wnika w głąb skóry głowy i tam działa czynnie. Efektem jest podniesiona produkcja melaniny, co naocznie widać, gdy już po około tygodniu siwe wcześniej włosy powracają do pierwotnego koloru.

 

Fot. Skuteczność preparatu GR-7 (tu kupisz)

 

Przywracanie siwym włosom naturalnej barwy z preparatem GR-7 Professional trwa około miesiąca. Każda kuracja jest inna, zapewnia producent. Musimy uwzględnić grubość skóry na głowie, grubość naszego włosa, intensywność naturalnego koloru, natężenie siwych włosów. Wszystkie te czynniki przyspieszają lub opóźniają pewny efekt odsiwiania. Potwierdza to międzynarodowa jednostka badawcza EUROFINS, która przeprowadziła testy na ponad 20 ankietowanych.

 

Płyn GR-7 Professional przywraca naturalny kolor włosów bez reakcji alergicznych czy efektów ubocznych, czego zasługą są naturalne składniki, nieszkodliwe dla środowiska, czego nie można zwykle powiedzieć o chemii zawartej w farbach do maskowania siwych włosów. GR-7 Professional w pierwszej fazie – powrotu do naturalnego koloru – stosuje się raz lub dwa razy dziennie. Po upływie miesiąca następuje faza podtrzymania, wówczas środek stosuje się raz w tygodniu lub nawet rzadziej.

 

GR-7 Professional można nabyć w sprzedaży internetowej, w dobrych salonach kosmetycznych, gabinetach fryzjerskich oraz gabinetach trychologicznych. Jest to zdrowy i szalenie skuteczny środek do walki z przyczyną siwych włosów.

 

 

Fot. GR-7 kup na stronie producenta

 

 

Zobacz również inne artykuły:

Siwe włosy u mężczyzn - skuteczna metoda zwalczania
Sposób na siwe włosy. Preparat GR-7 przywróci naturalny kolor
Szampon koloryzujący na siwe włosy - czy jest skuteczny?
Jaki kolor na siwe włosy? Nie farbuj! Przywróć naturalny kolor włosów
Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy? Sprawdź skuteczny płyn GR-7
Siwe włosy w młodym wieku - co robić? Preparat GR-7!
Siwe włosy co robić? Pytania i odpowiedzi.
Jak powstrzymac postepujące siwienie włosów?
Siwe włosy w młodym wieku? Problem, na który jest rozwiązanie
Zastanawiasz się, dlaczego Twoje włosy siwieją?
Siwienie włosów – problem, który da się rozwiązać w naturalny sposób!
Czy siwe włosy w młodym wieku to wyrok?
Preparat na siwe włosy GR-7. Obalamy niektóre mity!
Sposób na siwe włosy? Podpowiadamy kilka sprawdzonych metod
Co na siwe włosy? Koloryzacja, peruka? Mamy coś lepszego!
Co jest dobre na siwe włosy? Przeważają naturalne sposoby

Czy odsiwiacze są skuteczne?
Odsiwiacz dla mężczyzn: jak działa?
Rewolucyjny odsiwiacz do włosów dla mężczyzn